Rodina

Před novým školním rokem do PENNY

Máte doma dítě, které půjde v září do školy? Co potřebuje, než zasedne první školní den do lavice mezi své spolužáky? Máte nakoupeno vše potřebné? Nenapadá Vás, co ještě by mohlo Vašemu školákovi chybět k úspěšnému startu do nového školního roku?  Penny Market Vám přináší tipy na výrobky, které se budou do školy Vašim dětem určitě hodit. Patří mezi ně batoh, láhev na pití a výtvarné potřeby.dd

dd Jedním z nejdůležitějších vybavení pro školáka je určitě pořádný batoh, ve kterém dítě každý den přenáší veškeré školní pomůcky. Batoh by měl být velký, ale zároveň pevný, aby se pohodlně nosil a neničil záda Vaší ratolesti. Nezbytnou součástí školního batohu jsou postranní kapsy, do kterých si školák může uložit věci, které potřebuje mít okamžitě při ruce (například svačinu). Jistě bychom neměli zapomenout také na to, aby byl batoh nejen praktický, ale i pěkně barevný a školák se s ním těšil do třídy. Přesně takový batoh najdete v PENNY – lehký, pevný, s mnoha úložnými kapsami. Můžete ho pořídit ve více variantách, a to v barevném provedení jak pro dívky, tak i pro chlapce.

ddPokud chcete Vaše dítě vyslat do školy, měli byste myslet i na jeho pitný režim. V případě, že si nepřejete, aby si Vaše dítě kupovalo zbytečně drahé a přeslazené nápoje, máme pro Vás snadné řešení – kupte mu láhev na pití od Penny Marketu. Doma svému školákovi připravte nápoj, který mu bude chutnat, ale zároveň nebude přeslazený, a jednoduše jej nalijte do láhve, kterou bude mít dítě celý den při sobě. Další předností této láhve je to, že ji můžete umýt a následující den Vašemu dítěti připravit nový chutný nápoj. Už žádné přeslazené dny, ale zdravé školní hodiny s láhví od Penny Marketu.

ddJedním z nejoblíbenějších školních předmětů bývá pro děti často výtvarná výchova. Školáci se při ní odreagují a rádi si nakreslí obrázek, který pak hrdě přinesou ukázat domů rodičům. Pro tyto účely Vám Penny Market přináší nové tempery a voskovky, se kterými budou obrázky Vašich dětí ještě barevnější.

Všechny tyto výrobky můžete koupit za výhodnou cenu ve všech prodejnách Penny Marketu. Batohy Disney (999 Kč), láhev na pití 0,4 nebo 0,6 l (59,90 Kč), láhev na pití Disney (79,90 Kč), tempery (1 balení / 79,90 Kč), voskovky (1balení / 39,90 Kč).

   
25.08.2009 - Učení - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Lojen [*]

  Já na to zrovna včera v Penny koukala. Batoh a lahev bych nekoupila, snad jen ty voskovky, barvy.

  Ale jdeme teprve do školkySml59.

  superkarma: 0 25.08.2009, 17:36:07
 2. [4] jastura [*]

  Já si v Penny většinou nevyberu. Nějak mi ten jejich sortiment nesedí.

  superkarma: 0 25.08.2009, 13:46:56
 3. avatar
  [3] Tulinka [*]

  V našem městečku máme 2 Penny.Batohy,který tu nabízejí mají o 300kč levnější než jinde,ale stejně jim je nikdo nekupuje.My už máme skoro vše koupený,něco jsem pořizovala přes net něco v hypermarketu.

  Nejlepší je když se trefíte do jejich akcí,kdy tyto spotřební věci prodávají s 50%slevou Sml67

  superkarma: 0 25.08.2009, 11:00:27
 4. avatar
  [2] maje [*]

  u nás ano, ale batoh jsem koupila opravdu kvalitní, láhev bude obyčejná od vody, barvy dostanou. Sml80

  superkarma: 0 25.08.2009, 08:37:01
 5. [1] FAXÍK [*]

  Penny u nás v okolí nikde není Sml80

  superkarma: 0 25.08.2009, 08:27:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme