Zdraví

Před a po Ketodiet. Vyzpovídaly jsme loňské účastnice

Třetí kolo hubnutí s naším magazínem a projektem Ketodiet je před námi. Aktuálně spolu se zástupci Ketodiet vybíráme další tři účastnice, které se pustí do hubnutí pod naším dohledem. Již brzy vyjde článek s výběrem účastnic. První i druhý ročník projektu dopadl více než úspěšně. Vyzpovídaly jsme čtenářky, které již mají hubnutí za sebou, minulý rok jste mohly sledovat jejich příběhy. Jak se jim od té doby změnil život?

Zajímalo nás, jak jsou na tom se svým stravováním a hubnutím po roce. Přesně před rokem měly nadváhu a kila, se kterými se postupně během tří měsíců rozloučily. Jak vše hodnotí po roce a jak vypadají? Děkujeme za rozhovor Hance a Monice, Markéta je bohužel v zahraničí, takže na její rozhovor si musíme počkat.

Čtenářka Hanka

Dámy, momentálně startujeme další projekt s Ketodiet. Vy jste se účastnily minulého projektu, teď s postupem času, zapojily byste se opět? Jak byste projekt zhodnotily?
Když si vzpomenu, jak dlouho jsem loni zvažovala, zda se vůbec přihlásit, a to jsem netušila, že budu jednou ze tří vyvolených… Beru to jako jedno ze svých nejlepších životních rozhodnutí. Rozhodně bych do tohoto projektu šla znovu. Doufám však, že to nikdy více nebudu potřebovat :-). Po celý zbytek roku jsem čerpala energii, kterou mi projekt dodal. A vlastně ji čerpám pořád.

Říká se, že držení různých diet je peklo, vnímaly jste to s Ketodiet taky tak, nebo tomu bylo naopak?
Kdepak peklo, tohle bylo mnohem příjemnější… Všechno záleží na úhlu pohledu: Pokud něco nesmíte jíst, můžete se buď začít litovat, anebo si uvědomíte, proč to nejíte a že to tak opravdu CHCETE. Všechno je opravdu v hlavě. Navíc s Ketodiet nemáte hlad a cítíte se plni energie a chuti do života. Velkou motivací jsou celkem rychlé výsledky. Po skončení projektu jsem si nechala udělat důkladnou lékařskou prohlídku. Všechny výsledky byly přímo ukázkové a já sama se cítím tak zdravá, jak jsem před dvaceti lety nebyla.

Jak jste na tom nyní? Hubnuly jste dále, i když už bylo po projektu? Nebo jste naopak přibraly?
Po skončení projektu jsem ještě jedno kilo zhubla, ale nějak jsem cítila, že už to stačí a stejný názor měli mí blízcí. Začala jsem „normálně“ jíst.  Váhu si hlídám pořád, rozhodně už nikdy nehodlám být obézní!!!

Vy všechny jste prošly velkou změnou, jak to ovlivnilo váš život?
Neřekla bych, že se mi život zásadně změnil, rozhodně však nabral na kvalitě. Sama jsem nadmíru spokojená a věřím, že to, co ze mě vyzařuje, působí i na lidi kolem. Občas dochází k humorným situacím - to tehdy, když potkám někoho, kdo mě dlouho neviděl. Buď mě nepozná a musím se sama hlásit, nebo vidím, jak nejdřív nevěří svým očím. Pořídila jsem si nové oblečení, ve kterém se líbím sama sobě. Všechno původní jsem poslala dál. S chutí se hýbu, a pokud mi okolnosti nedovolí pár dní jít na pořádně svižnou procházku s holemi, cítím, jak mi pohyb chybí. Cvičím i nadále jógu a běhám s vnoučaty (naštěstí jsou ještě v předškolním věku, a tak jim stačím J).

A když přišly někdy nějaké chmury, zavítala jsem na stránky magazínu Žena-in a přečetla si reakce čtenářek, to bylo jak pohlazení.

Co byste popřály budoucím čtenářkám, které budou hubnout s Ketodiet?
Přeju třem šťastným, ať se jim splní jejich přání. Pokud se rozhodly, že zhubnou, určitě zhubnou. A těm, které štěstí mít nebudou, bych chtěla poradit, ať nelitují vynaložených peněz a pustí se do hubnutí s Ketodiet taky. A já? Budu celý průběh pečlivě sledovat a s trochou nostalgie vzpomínat.

sd

Čtenářka Monika

Dámy, momentálně startujeme další projekt s Ketodiet. Vy jste se účastnily minulého projektu, teď s postupem času, zapojily byste se opět? Jak byste projekt zhodnotily?
Do soutěže bych se určitě přihlásila znova. Jsem ráda, že jsem do toho šla a hlavně, že to je dieta, která mi pomohla. S touto dietou opravdu hubne každý, kdo ji poctivě dodržuje a nevzdá to po prvním kroku, kde si člověk myslí, že už zhubl a dál to nedrží. Pak se kila rychle vrátí. Je důležité dodržet všechny tři kroky a i potom dodržovat určitý režim, který se člověk naučil během diety, třeba jíst alespoň pět jídel denně atd.

Říká se, že držení různých diet je peklo, vnímaly jste to s Ketodiet taky tak, nebo tomu bylo naopak?
V mém okolí se do diety pustilo hodně lidí a opravdu, kdo ji držel poctivě, nechtěná kila dal dolů, pak ale člověk musí být dále důsledný v dodržení zdravého stravování. Já osobně jsem se v dietě cítila dobře a hlavně když vidíte výsledky, tak to je super motivace.

Jak jste na tom nyní? Hubnuly jste dále, i když už bylo po projektu? Nebo jste naopak přibraly?
Po skončení diety jsem dál dodržovala určitá pravidla zdravého stravování a to mi myslím zůstane. V prosinci jsem se jídlem tolik nezabývala a cítila jsem se hrozně a samozřejmě i nějaké kilo jsem asi nabrala. Navážila jsem se, protože se nechci stresovat a od ledna jsem najela na svoje zaběhlá jídla, doufám, že kila opět půjdou dolů.

Vy všechny jste prošly velkou změnou, jak to ovlivnilo váš život?
Jsem spokojenější a hlavně se cítím dobře.

Co byste popřály budoucím čtenářkám, které budou hubnout s Ketodiet?
Všem co se do diety pustí, přeji hodně pevné vůle, bez které to nejde, ale stojí to za to.

sd

Partnerem projektu je značka Ketodiet www.ketodiet.cz

Děkujeme paní Hance a Monice za zaslané aktuální fotografie.

Již brzy se dozvíte, koho jsme vybrali pro další projekt, na který se těšíme.

Čtěte také:

   
29.01.2016 - Hubněte - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. [15] Klara21 [*]

  Ženy! Vy vypadáte nádherně! Úplně záříte! Já jsem teď s KetoDiet skončila druhý krok a dnes se vrhla na třetí, mám dole skoro 13 kilo (no taky bylo z čeho to brát) a nejenže mám dobrý pocit, ale i okolí mě chválí, dokonce i doktorka, že se mi konečně snížil cholesterol. NAvíc vaše příběhy mě motivují, tak ještě jednou poklona, já si jdu dát svůj oblíbený čoko nápoj:)

  superkarma: 0 30.03.2016, 13:58:04
 2. avatar
  [14] AmeA [*]

  Sml59Sml59Sml59Sml59Gratulace veliká děvčatům a tiše závidím Sml79

  superkarma: 0 29.01.2016, 18:34:16
 3. [13] Ferdicek [*]

  Moc děvčatům gratuluji.

  superkarma: 0 29.01.2016, 15:41:43
 4. [12] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 29.01.2016, 15:40:36
 5. avatar
  [11] chanahd [*]

  Super, že si tu váhu obě udržely, sluší jim to moc.

  superkarma: 0 29.01.2016, 14:49:33
 6. avatar
  [10] vmarta [*]

  Super, krásne výsledky Sml59Sml59

  superkarma: 0 29.01.2016, 14:13:05
 7. avatar
  [9] bleblemcy [*]

  Sluší jim to oběma Sml67Sml67Sml67 a hlavně si myslím, že s tím jak dobře teď vypadají určitě i změnily pohled samy na sebe. Člověk si sám sebe víc váží, když se mu něco podaří a slyší i slova chvály od svého okolí.

  superkarma: 0 29.01.2016, 13:25:20
 8. avatar
  [8] kobližka [*]

  Z Hanky se stala kočka,radost pohledět Sml59

  Jinak obdiv mají obě dvě.

  superkarma: 0 29.01.2016, 12:10:42
 9. avatar
  [7] řeřicha [*]

  Hanko tady opravdu smekám....Sml67 obě jste kočky Sml67

  superkarma: 0 29.01.2016, 11:55:18
 10. [6] Klára Křížová [*]

  S Monikou jsem se několikrát setkala, naposledy před svátky na naší akci, opravdu prokoukla a vypadá super, váhu si drží Sml67

  superkarma: 0 29.01.2016, 11:51:56
 11. avatar
  [5] vladka321 [*]

  Eva_Fl — #2Hanka opravdu jen září Sml67 a Monika se stále drží - moc jim to sluší...

  superkarma: 0 29.01.2016, 11:11:56
 12. avatar
  [4] šupina73 [*]

  holkám to opravdu sekne Sml67

  Veronika je v zahraničí?? řekla bych, že Markéta...jsem zvědavá i na její rozhovor a foto po roce

  superkarma: 0 29.01.2016, 06:03:22
 13. avatar
  [3] gerda [*]

  Radost pohledět, jsem ráda, že se děvčata tak krásně drží.

  superkarma: 0 29.01.2016, 05:58:46
 14. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  Musela jsem se vratit, na Hanku se nemuzu vynadivat! Uzasna promena!

  1. na komentář reaguje vladka321 — #5
  superkarma: 4 29.01.2016, 01:18:33
 15. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  Sml67 Holky vypadaji bajecne!Sml22

  superkarma: 0 29.01.2016, 01:02:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme