O úsměvné historky nemá nouzi čtenářka Nugyna. Například její prababička poučila maminku o sexu vskutku drsným způsobem...

Zasmějte se u příspěvku čtenářky Nugyny. Téma zní: Jak jste se dozvěděly, že děti nenosí čáp?


Dobrý den přeji všem,
myslím si, že každé dítě má nárok na odpověď, když se zeptá... „nosí děti čáp a vrána?“ Děti by měly znát pravdu, ale vždy jen takovou vzhledem k jejich věku. Mě rodiče to vysvětlily pěkně. Když jsem se jich zeptala, jak jsem přišla na svět (byli mi 3 roky) tak mi rodiče odpověděly, že maminka s tatínkem se měly tak moc rádi, že tatínek svou láskou dal do maminky semínko a o to se oba staraly a z toho semínka jsem se já narodila. No a prý jsem se už na nic neptala. Tohle mi asi stačilo. Pak jsem časem pochopila, jak se to semínko tam dostalo. Za to moje mamka se to dověděla šokem. Když se ptala její babičky, jak děti přicházejí na svět, tak jí babička řekla. „Víš děvčico, chlap má takýho klacka (a ukázala celou ruku) a musí ho narvat do takovéto dírky aků máš ty!“ Taky měla nějakou dobu mamka z chlapů strach. Ona naše prabábi byla vůbec kousek. Určitě, až se mě můj syn zeptá na tuto otázku, vyberu si odpověď mých rodičů. I když v této době jsou děti moc chytré a chápající. Aby nás pak neučily naše děti, jak se co dělá:D. Prodávají se i knihy pro rodiče, kde je napsáno, jak sdělit odpověď. Je toho teď strašně moc, určitě víc, jak před 20 lety. Ono čím víc se před dítětem schováváte a nechcete odpovědět na otázky a odřeknete je, tím víc se snaží na to přijít. Takže raději, ať se to dozví od svých rodičů, než aby mu někdo kdákal hlouposti. Myslím si i, že když dítě vyrůstá v rodině, kde se mají rádi a nestydí se před sebou, tak to bere vše jako samozřejmost. (Nemyslím tim teď sex před tim dítětem, to rozhodně ne!!!!) Vím, že to někomu přijde divné, ale já se před synem neschovávám, když se koupu a on přijde za mnou. Jako každé dítě je zvědavý. Takhlen už zná i rozdíl mezi ženou a mužem a přišel na to sám. Když jsem se vykoupala a šla si pro věci do pokoje, že se obléknu, tak prcek cupital za mnou a prohlížel si mě, pak se podíval na sebe... zase na mě a řekl „NENÍ!“. Tak už ví, že maminka nemá punďourka. Mě to v tu chvíli strašně pobavilo... jak koukal smutně na mě... asi si myslel, že mi ho někdo ukradl. Ale teď mé tělo bere jako samozřejmost. Ví jak vypadá žena a jak muž. Děti nejsou hloupé.

Přeji všem pěkný den,
Nugyna

Posílám ještě video... jak se rodí romantik:)

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama