Čtenářka Jarmila356 s láskou vzpomíná na prázdniny a pobyt nejen u babiček. Děkuji Vám Jarmilo356 za milý příspěvek.

Zdravím milé ženy-in,
ráda bych přidala pár slov k dnešnímu tématu. Moje „dětské“ prázdninové období bylo kombinací pobytu na táboře, kde byla většinou fajn parta a zábava. Absolvovali jsme dovolenou s rodiči na podnikové chatě, určitě to bylo dostupné a oblíbené. Někde to bylo s komfortem, že maminka nevařila a užívala si zasloužené volno.

Dnes to více chápu. Jako dítěti mi to bylo samozřejmě jedno, kdo se o jídlo a vše ostatní strará. Bývali jsme i na rekreaci v místech, kde si musel vařit každý sám. Jezdili s námi známí a rodiny se střídaly ve vaření. Pamatuju si, jak druhá rodina, když měla „službu“ najednou neměli hlad.... jo, i tenktrát se projevila pohlodlnost a vypočítavost.

Zbývající část prázdnin jsme trávili u našich babiček na venkově. Společně se setřenicemi a bratranci a dodnes na to vzpomínáme. Určitě mi to dalo základ do dospělosti a dneska jezdí naše rodiny na dovolenou, která nemá chybu.

Vše je v lidech, domluvíme se a každá rodina připraví večer ní jídlo pro ostatní.  Společně si to vychutnáme u grilu a už se těšíme na další rok. A vůbec nám nevadí, že jezdíme do stále stejného penzionu už pár let. Když dovolená skončí už se těšíme na další rok!! A vůbec netrpíme ponorkovou nemocí.
Jarmila356
Text nebyl redakčně upraven


Co děláte s dětmi o prázdninách?

  • Posíláte je na celé prázdniny pryč?
  • Chcete si je užít doma v klidu?
  • Jak jste to měly v dětství vy?
  • Mají si děti od vás a vy od nich odpočinout?
  • Jaký je pro ně nejlepší prázdninový program?
  • Máte v tomto shodu s manželem, přítelem, s babičkou či dědečkem?

Vše mi posílejte na redakční mail

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás za příspěvek, který mne nejvíce zaujme (neslučujte s tím, že s ním musím nutně souhlasit) odměním. A protože ženě nejen v létě sluší kytice, tak ji jedné z vás ještě dnes pošlu.

Reklama