Bulvár

Prázdniny končí, tedy pro dnešek

Děkuji za vaše příspěvky, milé čtenářky, ale pro dnešek již končíme. Je čas vybrat jednu z vás, kterou odměním dárkem. Tou šťastnou se stává...

Editační téma: Prázdniny jsou tady! končí, milé čtenářky. Děkuji všem za příspěvky a díky i za to, že jste mě v tento den nenechaly na magazínu samotného.

Jak jsem ráno slíbil, je čas obdarovat jednu z vás, přispěvetelek. Náš knižní dárek získává autorka dnes nejhumornějšího textu...

GRATULUJI!
Dárek očekávejte poštou, odesíláme cca jednou za 14 dní.

Ve čtvrtek se uvidíme opět spolu. Téma, o kterém se budeme bavit, je veselé: Chlapi nahoře bez! Tak se těšte, třibte si názory a vyrazte do ulic s foťákem.

Užijte si dva dny volna!

   
04.07.2011 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [2] pegonela [*]

  Moc děkuji za výhru! Mám velkou radost, ráda čtu i cestuji. Jen mi dělá trošku problém se na těchto stránkách orientovat. Nechodím sem tak často, tak ani nevím, jak často jsou vyhlašována témata k této soutěži. Prostě jsem je objevila náhodou. A teď jsem snad půl hodiny hledala, jak se dopídit výsledků Sml80. Ale podařilo se Sml16. Snad někdy budu mít čas pořádně vše prozkoumat, nebo mi někdo hodný dřív poradí. Předem moc děkuji.

  superkarma: 0 04.07.2011, 22:25:06
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml59

  superkarma: 0 04.07.2011, 16:24:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme