Domácnost

Prázdniny, jak si je fakt užít - 6.

Hrátky s dětmi na Žena-in.cz pokračují i druhý srpnový týden.
Her a divočin jak na doma, tak na ven už jsme vám přinesli dost, proto se ve vydání na tento týden soustředíme na zajímavé akcičky, které můžete s dětmi navštívit. Snad se vám alespoň pár našich tipů bude hodit a vy prožijete zajímavý prázdninový den, který udělá radost nejen vašim potomkům.

A znovu naše prosba - pokud byste věděli o nějakém pěkném místě, které stojí za to s dětmi navštívit, znali fajn hru, u níž se vaše děti královsky baví nebo jinou „blbůstku“ na léto, nenechávejte si to pro sebe a podělte se o ně s ostatními.

 

Tipy na výlet

 

 

úterý 9. 8. 2005  – chcete-li děti vést k umění, tohle je dobrý způsob

 

Pokud ani v úterý nebude počasí letně „košer“, zajděte na určitě velmi zajímavou výstavu hmatových kreseb a pastelů nevidomé Pavly Francové. Výstava startuje dnes v 9:00 a podívat na hmatové kresby a pastely nevidomé Pavly Francové s názvem Jaro - Léto - Podzim - Zima a je otevřena od úterý do pátku od 9:00 do 19:00, v sobotu od 9:00 do 15:00 Praha 11, Městská knihovna Opatov, Opatovská 1754. Konečná je až 3. 9. 2005.

 

 

středa 10. 8. 2005 – něco pro všechny věkové skupiny – ale pozor, pouze dívat a nezkoušet!!!

 

Máte-li rádi netradiční zábavu, zajeďte s dětmi na Pokus o překonání rekordu ve zdvihání závaží malíčkem. Silák Radek Gregor se pokusí překonat rekord ve zdvihání závaží malíčkem. Podívaná bude k vidění v Pelhřimově - Dům dobrých dnů, Nábřeží rekordů a kuriozit 811, expozice Zlaté české ručičky, kraj Vysočina. Začátek je v 10:00 hodin.

 

 

čtvrtek 11. 8. 2005 – něco pro vás, máte-li doma „rytíře“

 

Pokud se budete ve čtvrtek pohybovat v prostorách Pražského hradu - Prašná věž Mihulka, (vchod z Vikářské ulice za katedrálou sv. Víta), zajděte mrknout na výstavu s názvem Meč. Dne 11. 8. 2005 v 17:00 hodin je zahájení výstavy, kterou pořádá Vojenský historický ústav a Správa Pražského hradu.

  

 

pátek 12. 8. 2005 – něco extra

 

Užijte si Noční pohádkové jízdy expresu Eurosafari areálem Podkrušnohorského zooparku v Chomutově. Sraz je na recepci kempu na Kamencovém jezeře, kraj Ústecký. Začíná se ve 20:00 hodin a akce trvá až do neděle 14. 8. 2005. Jízdu, která trvá zhruba 45 minut, obohatí program pro děti. Jízdné včetně průvodce a prohlídky zooparku činí 70 korun pro dospělého a 40 korun pro dítě. Souprava vyjíždí každou půlhodinu.

 

Tak se s dětmi hezky bavte!!!

 

A i dnes končíme legendou zvanou Harry Potter, ovšem dnes se s ní již loučíme, jen si zkontrolujeme výsledky minulého testu a snad zase někdy s HP a vašimi dětmi na čtenou!

 

 

Správné odpovědi z Kvíz č. 5 – Ohnivý pohár:

 

1a, 2c, 3c, 4a, 5b, 6a, 7d

8 – Cedrik a Harry
9 –
vlas víly
10 – vzít drakovi zlaté vejce

11 – bludiště
12 – jezerní lidé
13 – lodí
14 – Cedrik Diggory

 

Zatím se mějte krásně a za týden na čtenou se těší

 
   
09.08.2005 - Dům a byt - autor: Klára Němečková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] kvalen [*]

    Klárko, moc děkuju za fajn tipy, na seriál jsem narazila teprve díky dnešnímu článku a hned se mi hodil do krámu. Příští týden mě konečně čeká dovolená s mými dětmi a ještě i jejich bratránky a sestřeničkou. Jelikož letos absolvovali svůj první tábor v životě a to hned Harry Pottera tak se mi tvůj kvíz moc líbil a určitě ho použiju. Jsem totiž už třetím rokem určena za kulturního a sportovního referenta na naší chatičce, takže veškerá zábava je na mě, a občas je o nápady nouze, takže net je v tomto můj velký kamarád. Ještě přihodím tipy na výlet: Jičín - Muzeum - 2.července - 25.září SCHOLA LUDUS - KAPALINY NETRADIČNĚ výstava u které se na exponáty né že může, ale přímo musí "šahat". Úžasná zoologická zahrada je na Lešné u Zlína a taky Svatý Kopeček u Olomouce stojí za malý výlet.

    superkarma: 0 09.08.2005, 15:02:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme