Prázdniny jsou rájem pro děti. Nemusí do školy, celé dva měsíce mají o zábavu postaráno.
Výlety k babičkám, dědům, dětské tábory. Kdo by z nás rád nezavzpomínal, jaká to byla nádherná doba. Dnes jsme v roli rodičů a tak je naším prázdninovým úkolem zajistit dětem program, zabalit jim kufry nebo batohy a vypravit je na jejich aktivity. Často jen vypereme, přebalíme kufry a děti pokračují na jiná místa. Co dětem nezapomenout zabalit?

mimms

Všechny děti milují sladkosti. Vždy jim udělá radost, když mají možnost sáhnout si do své zásoby a vytáhnout něco sladkého, co jim chutná. Vedle čokolád, čokoládových tyčinek jsou to také oblíbené bonbony.

A my vám na ně chceme dát dobrý tip: Ovocné bonbony nimm2 přišly na začátku léta s novou řadou ve svém portfoliu! Skvělé nimm2 Smilegummi Softies jsou plněné, měkké želatinové bonbony skrývající šťavnatou náplň. Nová řada obsahuje základní vitamíny a 22 % ovocné šťávy!

mimms

V každém balíčku nimm2 Smilegummi Softies najdete želatinové bonbony v šesti různých ovocných příchutích a tvarech na skládání veselých smajlíků a to buď ve variantě ovocné, jogurtové a nebo jogurtovo-kyselé. A pozor, jsou tak dobré, že dětem budete muset zabalit více jak dva sáčky!

mimms

Více informací najdete na http://www.storck.cz/cz/brand/nimm2/smilegummi/

Reklama