Blankytně modrá obloha, horké letní slunce a rtuť v teploměru nebezpečně stoupá - prázdninová atmosféra jako vyšitá. Nadešel nejvyšší čas na osvěžující vzpruhu… Jestli si zrovna nemůžete zaplavat v bazénu nebo v moři, zchlaďte své rozpálené tělo a tvář dekorativní pleťovou a tělovou kosmetikou Aqua Vibes od Oriflame. Chladivá novinka spojuje letní pohodu s aktuálními kosmetickými trendy. Díky ní zůstanete krásně svěží po celý horký den a oslavíte léto jeho barvami. Vítejte v oáze fascinujících barev a chladivého osvěžení…

Buďte krásná a svěží i v tom nejparnějším létě. Trendy dekorativní kosmetika Aqua Vibes osvěží a přinese okouzlující barvy letní pohody, prázdnin a slunce. Dopřejte očním víčkům lehounké osvěžení, jako když zafouká jemný vánek od moře. Jasné barvy chladivých očních stínů Aqua Vibes v tužce skvěle podtrhnou vaše bronzové opálení. Vyberte si z pěti trendy odstínů v barvách léta. Nezapomeňte na oční linky, jejichž kovový lesk bude odrážet paprsky letního slunce. Nalíčení díky voděodolnému složení navíc přečká i chvilky vodních radovánek. Letos rozhodně zapomeňte na obyčejnou tvářenku – vyberte si takovou, která podtrhne letní opálení. Nová krémová tvářenka Aqua Vibes dodá tvářím potřebnou hydrataci a skvělou barvu. 

Sluncem rozpálené rty nejlépe utišíte chladivým mentolovým potěšením. Mentolový lesk na rty Aqua Vibes zanechá na rtech osvěžující chuť mentolu a ochrání je před slunečním zářením. Vaše ústa budou vypadat, jako kdybyste si zrovna dopřála chladivou koupel.

Dopřejte pleti během horkých dnů chladivou vzpruhu s pleťovou kosmetikou Aqua Vibes.
Když v parném dni potřebuje vaše pleť okamžité osvěžení, ale žádný zdroj průzračné vody v tu chvíli není zrovna po ruce, buďte připravená. Čistá osvěžující voda ve spreji Aqua Vibes, obohacená o vitaminový koktejl, dodá pleti potřebnou hydrataci na pláži, během cestování, ale i v kanceláři, kde pleť trpí působením klimatizace. Během dne ovšem můžete ze své kabelky vytáhnout i další trumf - představujeme vám kapesního pomocníka pro okamžitou svěžest. Praktická vysouvací tyčinka Aqua Vibes SPF 6, která se vejde do každé kabelky, dokáže jemně zchladit nejen tvář. Aplikujte lehkými krouživými pohyby na spánky, na krk nebo jiná místa, která potřebujete naléhavě osvěžit. Můžete rovněž vmasírovat na vnitřní stranu předloktí.

Pokud po celodenním pobytu na slunci cítíte, že pleť ztratila svoji svěžest a pružnost, pak je nejvyšší čas dopřát jí chladivý dotek osvěžující pleťové masky Aqua Vibes s hydratačními účinky.  Po pouhých pár minutách jejího působení bude vaše pleť opět zářit zdravím. Známky únavy z horkého dne zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Ráda se vyhříváte celý den na sluníčku jako kočka, takže vaše tělo často potřebuje příjemně chladivou sprchu? Sáhněte po tělové kosmetice Aqua Vibes od Oriflame a dopřejte si luxusní osvěžení celého těla. Zažijte dvojnásobné povzbuzení při osvěžující koupeli s povzbuzujícím sprchovým gelem Aqua Vibes. Kromě vody nechte na pokožku působit jemně chladivý gel obsahující magnézium, minerály a mentol. Pokud sáhnete ještě po čistícím tělovém abrazivním gelu Aqua Vibes s mikročásticemi, z vaší pokožky zmizí odumřelé buňky a  bude krásně hebká, jemná a nachytaný bronz ještě oslnivější! Po osvěžující sprše je čas na hydrataci. Tu pokožce dodá osvěžující tělový gel Aqua Vibes  s chladivým mentolem a vyživujícím komplexem minerálů. A konečně, pozor na ruce – ty jsou nekompromisně vystaveny slunečním paprskům po celý den. Dopřejte jim potřebnou hydrataci a vyživení. Příjemný hydratační krém na ruce Aqua Vibes je obohacený o magnézium a minerály.

I v parném létě se můžete cítit svěží od rána až do noci. S Oriflame je to snadné!

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o nové řadě Aqua Vibes a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Reklama