Na začátku září míří do škol a předškolních zařízení miliony malých dětí, kterým skončily prázdniny a začaly povinnosti. Kromě učení, školních činností a kroužků je pro děti nezbytná také hra. Děti u hraní relaxují, rozvíjejí motoriku a používají svou fantazii. A fantazii by rodiče měli podporovat, i když jim občas rozum zůstává stát. Děti se pomocí fantazie naučí sebeovládání, lépe se soustředí a rozvíjí emoční inteligenci.

Pojďme podpořit dětskou fantazii a udělat dětem radost. Soutěžte o 25 hraček od společnosti Mattel.

Pro maminky, jejichž děti cítí po skončení prázdnin smutek a potřebují rozveselit, jsme připravili hezkou soutěž o celou řadu hraček, se kterými si děti mohou hrát a snít své příběhy.

Pro kluky

MattelFantazii meze neklade Matchbox Cliffhanger - Hasičká sada. Být Hasičem? Zachraňovat lidi z hořících budov? Pomáhat zvířátkům v nebezpečí? To je skvělá příležitost pro malého dobrodruha. Hrací sadu můžete přichytit svorkami ke stolu, ke dveřím nebo na poličku v dětském pokoji.

MattelAkční jezdci Hot Wheels Team představují novou kolekci balení autíček po 5 kusech, se kterými kluci překonávají své rekordy a soutěží mezi sebou. Už si vybral váš chlapec svůj team? S autíčky Hot Wheels může zažít akční dobrodružství, o kterých umí snít jen chlapci.

Zahrajme si

Získejte deskovou hru Scrabble Junior, která pomáhá dětem rozvíjet slovní zásobu, pružné reakce a postřeh. Zapojte se s dětmi do hry, bude se Vám líbit.

Mattel

MattelPro rodiče dětí, které mají rády rychlou akci a karty máme připravenou americkou hru UNO, která je podobná klasickému „prší“, ale nabízí více možností. Je rychlá, akční a při hře se pobaví celá rodina.

Hrají vaše děti na tabletu nebo telefonu populární Angry Birds? Nyní máte Mattelpříležitost získat stolní hru Angry Birds, při které si užijete spoustu legrace. Děti si při ní procvičí motoriku rukou, odhad vzdáleností a logické myšlení.

Pro holky

Pro holčičky, které mají sen stát se zpěvačkou, je určena sada Barbie Zpívající sestřičky, která obsahuje 4 různé panenky. Společně se sestřičkami může vaše malá slečna poprvé vystoupit na podium a snít o potlesku a budoucí slávě.

Mattel

Panenky Polly Pocket jsou maličké kamarádky, které pomáhají holčičkám rozvíjet kreativitu, manuální zručnost a cit pro barvy. Hra s panenkami Polly Pocket nabízí nekonečnou zábavu ve světě, kde je převlékání otázkou vteřin.

Mattel

Více inspirace pro své ratolesti najdete na stránkách www.mattel-katalog.cz 

Reklama