Domácnost

Právě teď přišel ten pravý čas na změnu!

Odešla vám vaše žehlička? Chcete si žehlení ulehčit a uvažujete o nákupu výkonnějšího modelu? Či zvažujete žehličku koupit jako dárek? Ať už jsou vaše důvody k nákupu jakékoliv, zbystřete. Společnost Philips v těchto dnech spouští speciální promo akci s názvem „Přišel čas na změnu“.

Akce probíhá od 15 4. 2014 do 15. 6. 2014 ve vybraných obchodech s elektrospotřebiči po celé České republice, stejně jako ve vybraných internetových obchodech. Pokud si v tomto období zakoupíte vybraný model žehličky, nebo žehlicího systému Philips máte možnost získat až 1 000 Kč zpět. Kdo by v dnešní době nechtěl ušetřit?

Philips

Jednoduchý princip

Systém promo akce společnosti Philips „Přišel čas na změnu“ je velmi snadný. Pokud si  v období od 15. 4. 2014 do 15. 6. 2014 zakoupíte jeden z vybraných modelů žehliček, nebo žehlicího systému Philips a nejpozději do 14 dnů od nákupu se zaregistrujete na www.philips-akce.cz, bude vám do 30 dnů příslušná částka stanovená k danému modelu odeslána na váš účet.

Philips

Kde promo akce probíhá

Promo akce společnosti Philips „Přišel čas na změnu“ probíhá na celém území České republiky v těchto obchodních řetězcích – ElectroWorld, Datart, Euronics, Okay elektrospotřebiče a Planeo elektro, stejně jako ve vybraných  internetových obchodech – www.mall.cz, www.kasa.cz, www.expert.cz a www.alza.cz.

žehlička

Podrobné informace hledejte v letácích nebo na www.philips.cz.

   
30.04.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] yuzum [*]

    žehlička nám ještě slouží

    superkarma: 0 11.05.2014, 20:59:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme