Novinky

Právě probíhá: World of Beauty&Spa. Jsme u toho!

Krása, zdraví a životní styl spolu úzce souvisí a neexistuje jedno bez druhého. To vědí nejen organizátoři, účastníci, ale i návštěvníci, kterými se můžete prostřednictvím této reportáže stát i vy.

Když se řekne veletrh, každý si představí davy lidí,spoustu stánků a prodejce, kteří nabízí kolemjdoucím a potencionálním zákazníkům své produkty. Samozřejmě ty nejlepší, nejefektivnější a nejúčinější. Nejinak tomu je i na veletrhu krásy. I když se nám můžou zdát krása, zdraví a životní styl poněkud abstraktnmií pojmy, tady se přesvědčíte, že tomu tak není.

ddd

Všechno si zde můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Už jsem pochopila, proč je o tento veletrh tak obrovský zájem nejen ze strany odborníků, ale i laické veřejnosti, především nás žen.

b

Tady vás totiž budou hýčkat jako nikde jinde. Tady se můžete nechat nalíčit, udělat si manikúru či pedikúru, vyzkoušet permanentní líčení, vybělit zuby, rozjasnit pokožku, depilovat, namasírovat, a to vše zdarma a s milým úsměvem navrch.

v

Tenhle veletrh je takovým malým rájem na zemi pro všechny, které chtějí být krásné, pěstěné a svěží. A samozřejmě pro ty, kteří nám tento luxus poskytují ve svých salonech.

v

Kromě profesionálních přístrojů a vybavení tady najdete spoustu zajímavého a inspirativního i pro domácí péči. Od dekorativní kosmetiky, laků na nehty, přes přípravky do koupele, na pěstění těla, vlasovou kosmetiku, až po bižuterii, oblečení a módní doplňky. Vše za zaváděcí, to znamená snížené ceny.

b

Kažký rok, a to jsem tady už potřetí, si vždycky něco koupím. Tentokrát jsem neodolala koupelovým solím v podobě zákusků. Škoda, že si nemůžete také přivonět.

n

Pokud vás tento svět krásy zaujal, ještě ho můžete navštívit zítra!

Čtěte také:

   
05.09.2014 - Redakční novinky - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme