.

Právě díky těm chybičkám má pro mě kouzlo, vyznává se čtenářka Minerálka

Vztahy

Právě díky těm chybičkám má pro mě kouzlo, vyznává se čtenářka Minerálka

Čtenářka s přezdívkou Minerálka svého dokonalého muže sice potkala, ale zamilovat se do něj nedokázala…

Nikdy se mi nelíbili prvoplánovití krasavci, ani jako holka jsem si nevylepovala na zdi pokojíku plakáty idolů své doby. Pro mě musel mít partner zkrátka nějaké kouzlo, musel pro mě nějak vyzařovat, aby mi přišel zajímavý. Můžete si stokrát říkat, že nejkrásnější jsou dejme tomu vyscí modroocí blonďáci - pak potkáte např. malého zrzouna, který navíc třeba kulhá a koktá, a najednou výška ani barva vlasů nehrají roli - prostě proto, že to NĚCO tam je.
Jednou v životě jsem potkala "pana dokonalého", takový ten typ, na který se žena podívá a obdivně vzdychne "vau, to je ale kus chlapa". Bylo na něm dokonalé snad všechno - pěkná vypracovaná postava (bývalý vrcholový sportovec), silné ruce s upravenými nehty, krásný pohled, podmanivý úsměv s dokonalými bílými zuby, slušivý střih vlasů, inteligentní a kultivované vystupování, romantik, kterému záleží na pocitech ženy, k tomu jako bonus povolání na úrovni a více než slušné materiální zázemí... Nechtěl ode mě nic víc, než abychom spolu vytvořili rodinu - člověk by řekl, co víc by si holka jako já mohla přát. Mohl mít každou, na kterou by jen kývnul...ale nešlo to. Jako by vedle mě obživla Apollonova socha - dokonalost, která mě ubíjela.
Dnes mám přítele, který má podle obecných kritérií určitě spoustu vad na kráse. Právě ty chybičky ho ale polidšťují, není panem dokonalým pro každou ženu světa, je jím pro mě. Možná právě díky těm chybičkám má pro mě skutečné kouzlo. Ano, zlobí mě a pošťuchuje, ale když mě obejme, je to jako by loďka zakotvila v bezpečném přístavu. Nezahrne mě nikdy v životě zlatem a diamanty, ale včera večer se cestou domů z práce zastavil na nákupu a spolu s plnými taškami mi přinesl krásnou kytičku se slovy, že by mi ji rád nosil co nejčastěji, protože můj úsměv je pro něj největší odměnou.
Záleží pak u takového chlapa na tom, jakou má barvu očí nebo kolik má vlasů?

minerálka


TÉMA DNE: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

redakce@zena-in.cz

   
18.03.2011 - Příběhy - autor: Eva Dömény

Komentáře:

 1. avatar
  [3] SNÍŽEK [*]

  je hodný a pozorný,spolehlivý a to je důležité Sml59

  superkarma: 0 18.03.2011, 14:44:41
 2. avatar
  [2] femme [*]

  chlap s neupravenými nehty u mne neměl nikdy šanci Sml24

  superkarma: 0 18.03.2011, 14:12:32
 3. [1] Anai [*]

  Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 18.03.2011, 14:02:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme