Když manžel čtenářky s nickem Janaa1, začal hrát na automatech a zadlužil rodinu se čtyřmi dětmi, pomohli dobří přátelé. Jen díky nim se neocitla s dětmi na ulici, ale zvedla se ze dna.

Hezký den a příjemný začátek týdne přeju všem. Hned na úvod bych chtěla moc poděkovat za krásné téma. Občas jsem už svými články přispěla, tak některé z Vás, milé ženy -in vědí, že jsem neměla moc příjemný život. Měla jsem 4 děti a manžel (dnes už pár let naštěstí bývalý) začal hrát na automatech. Spousta dluhů, spousta potíží a rozvod byl jak Válka Roseových..

Můžu Vám říct, ža taková věc pořádně s každým zamete, ale taky prověří lidi kolem vás.Takoví ti přátelé pro zábavu zmizeli, zůstali mi 4 dobří přátelé. Namátkou uvedu jen, když mi bývalý manžel téměř vybílil byt a já vzlykajíc zavolala kamarádovi, měla jsem za dvě hodiny kam ulo žitděti, peřiny a nádobí víc než před tím.

Obě kamarádky byly ochotné kdykoliv vyslechnout a přivést mi myšlenky jinam.

A ten čtvrtý? Protože sám prošel nepříjemným rozvodem, při kterém jsem mu poskytla psychyckou podporu, byl tu, aby mi oplatil..A tak poslouchal, sem tam něco opravil, občas zašel na kafe, protože jsme se znali už hodně let, věděli jsme o sobě hodně. Tehdy jsme se znali 12 let..Postupně nám spolu začalo být tak dobře, že spolu už 8 let chodíme a je fajn..

Kamarádství pro mě není jen prázdné slovo, je to pro mě dar, který mi byl dán a to dokonce 4x...Nemusíme se vidět často, ale vždycky okamžitě navážeme na stejnou nit, jako bychom se viděli stále. A jsem za to vděčná. Přála bych každému, aby v životě poznal sílu opravdového přátelství.

Jeden přítel je totiž víc, než si občas umíme představit. Mně život připravil tvrdou zkoušku v partnerství, vynahradil mi to ale v přátelství.

Janaa1

Milá Janaa1, blahopřeji k takovým přítelům. Možná se časem vyřeší i vaše partnerství...

Text nebyl redakčně upraven

Máte také přítele v nouzi, milé ženy-in?

  • Kdo první vás napadne? Na koho se obrátíte? Jste si jistá, že vám bude pomoženo?
  • Už se vám stalo, že se k vám „přítel“ v nouzi obrátil zády? V jaké to bylo situaci? Měla jste chuť mu jeho „dobrodiní“ oplatit a řekla jste si: „Počkej, až budeš jednou něco potřebovat…“
  • Pomohl vám někdo, když jste byla v nouzi? Pomohla jste naopak vy někomu? Pochlubte se.
  • Co vás napadne, když se řekne: V nouzi poznáš přítele

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama