Bulvár

Prasečí chřipka: Zachovejte paniku!

Možná jste při sledování všech zpráv o prasečí chřipce pochopili, že právě teď je vhodný čas pro zachování paniky. Prasečí chřipka se nemilosrdně šíří do všech zemí světa a objevila se už i v Česku. Nikdy nevíte, kdo odkud zrovna přiletěl a kdeže přišel k tomu „nachlazení". Už nemůžete věřit vůbec nikomu, zvlášť tehdy, říká-li se o něm, že je kanec, prase, čuňák (pozor, nezaměňovat s Čunkem), popřípadě svině či vypasená bachyně.

Nedůvěra se přenesla skutečně na všechny, o čemž svědčí obrázek, který v současnosti putuje e-mailovou poštou.

Podívejte se sami:

chripka

Není to tak dávno, co našimi médii proběhla zpráva o propuštění zkušeného televizního reportéra právě proto, že vtipkoval o prasečí chřipce. Tehdy natočil Jiří Dlabaja chrochtající video a umístil ho na internet. Což se zřejmě někomu bez smyslu pro humor příliš nezamlouvalo, a tak se zmíněný reportér mohl s televizními novinami na Nově z hodiny na hodinu rozloučit.

Ne že bychom podceňovali teorii opakující se historie, spíše pěvně věříme tomu, že naše šéfstvo si zachovává svůj smysl pro humor a nadsázku i na počátku pracovního týdne.

Na zmíněné chrochtající video se podívejte zde:

O kauze Jiřího Dlabaji více zde: Dlabaja končí na Nově kvůli prasečí chřipce!

   
09.06.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Jindřich7 [*]

  ..prislo mi postou divne video..tam sem videl, jak se chyta prasečí chřipka Sml30..bylo to tak sprosté, ze sem to ani nepreposilal  dál Sml39 ..

  superkarma: 0 09.06.2009, 21:51:38
 2. avatar
  [5] wolves13 [*]

  Chudák prasátko svázené Sml15 Podle statistik na běžnou chřipku zemřelo několikrát násobně víc lidí, než na prasečí, prostě myslím zbytečné stresy..

  Každý jednou umře, tak to je

  superkarma: 0 09.06.2009, 15:51:45
 3. avatar
  [4] lalica [*]

  Sml44Naše 3 děti byly před 3 týdny v USA.Měli jsem obavu a ony také, jak vše bude probíhat.V Americe žádná omezení nebyla, děti se vrátily zcela v pořádku.Až nad sychravé počasí, tak si svůj velký výlet užily.

  Myslím si, že to s prezentováním nové chřipky bylo přehnané a v žádném případě se nemělo kvůli chrochtání vyhazovat z práce.Bylo to sice nevkusné,ale takový trest si jistě nezasloužil/Jiří Dlabaja/.Jen mu měli trochu připomenout novinářskou etiku.Můžeme si dělat legraci,ale právě na chřipku také umírali lidé a to už není vůbec směšné.

  superkarma: 0 09.06.2009, 13:41:55
 4. avatar
  [3] ToraToraTora [*]

  Vzhledem k tomu, že se to léčí jako běžná chřipka a umírá se na to stejně jako na běžnou chřipku, hodlám se zachovat tak, jako když se dozvím, že někdo chřipku má. Nijak, neřeším to.

  PS: Kdo se má utopit toho vlak nepřejede

  superkarma: 0 09.06.2009, 12:47:29
 5. [2] Nestyda [*]

  O kaUze Jiřího Dlabaji více zde

  superkarma: 0 09.06.2009, 11:55:53
 6. avatar
  [1] lenagirl [*]

  jde to vzduchem tak se stejně tomu nikdo neubrání,pokud to mám chytit nebudu se stresovat ještě tímhle,mám dost jiných starostí Sml68

  superkarma: 0 09.06.2009, 11:34:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme