Hlavním přáním naší čtenářky s nikem Tana M je hlavně uzdravení manžela. Tak se k jejímu přání přiipojme, ať se její manžel brzy vrátí z nemocnice a užívá si ve zdraví života.

Milá redakce, dnes  píšu svá přání, vzkazy i slova  díkůvzdání.

1.Přání. Dopis Ježíškovi jsem  dala za okno, ale když byl  ve středu velký vichr, možná si ho vzal k  sobě. Mé přání je  víc než jasné. Uzdravení manžela. Nebude  sedět s námi u svátečního stolu. Poleží si v nemocniční  posteli ještě minimálně měsíc, do konce  ledna.

Jinak letos dělám Ježíška já 

2. Vzkazy. Milé  ženy. Když  nenajdete   pod stromečkem  to, co jste chtěli, nedělejte si z toho velkou  hlavu. Tak  to většinou v  životě chodí. Život se s námi moc nemazlí.

Poslouchejte  hlas   svého srdce, ne  však  „VOLÁNÍ DIVOČINY“.

Važte si  lidí kolem  Vás.

3. Díkuvzdání  Mé závěrečné  poděkování  patří   celé redakci, Ženy in. cz,  za hezká témata, v průběhu celého roku 2011.“ Žena in.cz se  mi stala od roku 2009 každodenním průvodcem v  mém životě. Moje  poděkování patří všem ženám-in.cz, které mi napsaly  pěkná povzbudivá slova.

A pár  slov na závěr. Včera začal  zimní slunovrat- V  roce 2012 nás  všechny čeká málo peněz , změny v  práci, ale všem nám  nový rok  přinese  lásku. To  je  pěkná  a krásná vize  nového  roku 2012.

 Těšte  se, milé ženy z maličkostí, tešte se z toho , že máte zdravého partnera  vedle sebe.  I když ten Váš nemusí   být ideál ve formě Brada Pitta, nebo  kopie klonovaného Georga / George Clooney/.

Hezké vánoční svátky, hlavně v klidu ve zdraví  a v pohodě.

Tana M 

Milá Tano M, přejeme vám i vašemu manželovi hodně zdraví a štěstí do Nového roku

Reklama