Na příští týden jsme pro vás připravili hromadu skvělých článků a pět zajímavých témat. A nyní na informace z redakce.

Jak jsem dopředu avizoval, ve středu proběhla redakční porada. Byla bouřlivá

Zúčastnila se jí i naše externí redaktorka Anai. A hned na úvod překonala světový rekord v mluvení bez nádechu. Než nám dovyprávěla, jak a proč onemocněla, uběhlo dobrých 13 minut, a přitom se ani jednou nenadechla. Dle toho, že nezemřela a nejevila ani známky poškození mozku, můžeme se domnívat, že se jedná o hybrid mezi člověkem a rybou.

Jakub byl včera velmi neklidný, asi ho vykolejila Anai. Po většinu porady po něm nebylo ani vidu ani slechu. Asi si ověřoval v redakci časopisu 21. století, zda se podobná proměna již někdy uskutečnila.

Dana Haklová kvůli kocourovi nemůže na Prague Fashion Weekend a vypadalo to, že ji to moc mrzí. Ale nevadí, reportáž za ni přichystá naše nová, mlaďoučká externí kolegyně Anna Basiková. A pokud vám vrtá hlavou, zda je to dcera zpěvačky Báry Basikové, pak vězte, že máte pravdu. Znám ji odmala, neboť její tatínek kdysi byl mým švagrem, a strašně nerada poslouchá, jak jsem ji vídával běhat nahou po zahradě... Studuje žurnalistiku a brzy se dočkáte rozhovoru, který udělá Saša Stušková s ní a její maminkou.

A nyní Saša.

Abyste pochopily, proč nemohu napsat, co včera řekla na poradě, dám vám sem kousek naší dnešní ranní e-mailové korespondence:

„Kruciš, jak kdo tě sváděl? Šlo o pracovní záležitost. Až tě budu svádět, bude to vypadat jinak! Mrtvý šéf – dobrý šéf!“

Takže jistě chápete, že nemohu napsat, jakým návrhem mne včera přede všemi Saša počastovala.

A Klára Wimmerová. Tu bych vám přál vidět dnes ráno. Přiběhla jak víla Amálka, vznášela se, poletovala, chichotala se a vůbec byla rozjařená. Dle zdravotních testů je již zcela zdravá, a tak prý může pracovat na miminku. Kdyby se to jejímu Kubíčkovi nedařilo, nabídl jsem mu výpomoc. Nevím, zda to Klárka vyřídí doma…

A další, o kom vám chci dnes napsat, je Ivana z účtárny. To je ta, co krade razítka, jak jsem vám vyprávěl minulý týden. Tak ta se posunula ještě o stupínek výš. Včera přišla do mé kanceláře, sedla si ke stolu, kde stálo nedopité kafe mé ženy, a se slovy : „Je to kafe volné?“ ho dopila. Nabídl jsem jí 14 dní starou okousanou housku, ale tu si nevzala. Tedy přede mnou. Když jsem byl na toaletě, záhadně zmizela. Ivana i houska.

A pro velký úspěch těchto mých čtvrtečních textů jsem se ze zdrojů, které nechtějí být odhaleny, dověděl, že obchodní oddělení žárlí, že o nich nepíšu.

Tak tedy, co vás čeká příští týden?


  • V pondělí 17. září si s vámi bude Jakub Kočí povídat o tom, jestli ráda perete prádlo? A vůbec o všem, co se této časté domácí práce týká.
  • V úterý 18. září Saša Stušková, čerstvá tetička, probere tatínky u porodu. Co si o tomto fenoménu myslíte?
  • Ve středu 19. září se Jakub Kočí zeptá, co byste dělala, kdyby vám byl manžel nevěrný?
  • Ve čtvrtek 20. září si s vámi popovídám opět já na téma: Jak máte ráda ranní vstávání?
  • A v pátek 21. září Dana Haklová odhalí, že se snaží vyměnit byt, a zeptá se i vás, jaké s tím máte zkušenosti . Už jste někdy měnila byt?

Věřím, že vás témata zaujala a že k nim přispějete na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Tak krásný den a držte mi palce ať se dožiju příštího týdne…

Reklama