Domácnost

Praní bez dlouhého čekání

Od pračky každý očekává především čisté prádlo. Pokud je navíc úsporná, potěší dvojnásob. A když se přidá nadčasový design, který padne do každé domácnosti, můžete jásat nad dokonalým pomocníkem. Moderní pračky sice neposbírají špinavé prádlo, o vše ostatní se ale postarají do puntíku.

Rychle, efektivně a šetrně

Ten proces zná každý: posbírat prádlo členů domácnosti do koše, pak ho přebrat podle materiálů a barev, vyprat, pověsit, vyžehlit a uklidit do skříně. A příští týden celé znova. Praní prádla je jedna z činností, které se v našem životě neustále opakují. Není proto divu, že si ji chceme co nejvíce usnadnit a zkrátit. Běžné praní trvá okolo hodiny a půl. Je to sice spousta času na uvaření oběda, procházky nebo čtení knihy, ale když pere pračka rychleji, dříve se té hromady zbavíme.

Titan 2.0

Pračka Titan 2.0 od LG přistupuje k prádlu zcela jinak a praní zvládá za pouhou hodinu. Jedním z pracích kroků funkce TurboWash™ je i sprchování prádla čistou vodou, které odstraní nečistoty a zbytky pracího prášku a zároveň šetří materiál oblečení. Stejně tak zajímavá je i metoda parního praní. Pára už není jen výsadou historických strojů nebo přípravy jídla. S funkcí TrueSteam™ nejen vyperete, ale můžete ji využít i na pouhé narovnání pomačkaných košil či odstranění zápachu po náročném večírku.

Nadčasový design

Praktické funkce podtrhne design, za který se opravdu nemusíte stydět. Pračka tak může být i nadále součástí vaší koupelny a nemusíte jí skrývat v zadní místnosti, kde ji nikdo neuvidí a neuslyší. Intuitivní ovládání v češtině zajistí moderní dotykový panel a při propojení s vaším chytrým telefonem vám nabídne nejen více pracích programů, ale i chytrou diagnostiku vad, která šetří čas i náklady za opraváře.

Titan 2.0

Právě díky svému nadčasovému designu a nesmrtelné černo-bílé variaci se pračka Titan 2.0 v letošním roce stala součástí expozice na festivalu Designblok – Prague Design and Fashion Week. Prohlédnout si jí můžete během celého týdne v Grand Hotelu Evropa ve 2. patře.

   
07.10.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] diblice [*]

  cherinka — #3taky bych prala ráda na krátký program, ale to bych nesměla pracovat v zemědělství, kde je trochu jiná špína, na krátký program tak v létě akorát šaty

  superkarma: 0 09.10.2014, 11:25:07
 2. [6] Klára Křížová [*]

  cherinka — #4taky tím, že pračka pere na nižší teploty - ve spojením s práškem pro nižsí teploty, pračka nemusí tak hřát, tudíž tolik nežere proud

  superkarma: 0 07.10.2014, 17:09:07
 3. avatar
  [5] Makynka [*]

  cherinka — #4 pračka nepere tak intenzivně, prádlo v pračce delší vodu leží ve vodě, údaje o spotřebě jsou v návodu na pračku a u té mojí je delší eko program na polovině vody i elektrické energie Sml67

  superkarma: 0 07.10.2014, 15:14:39
 4. avatar
  [4] cherinka [*]

  Makynka — #2 Jak se šetří delším praním elektřina? Sml80

  1. na komentář reaguje Makynka — #5
  2. na komentář reaguje Klára Křížová — #6
  superkarma: 1 07.10.2014, 13:37:50
 5. avatar
  [3] cherinka [*]

  tak to já na krátký program peru zase často. Dlouhý vůbec, jen na bílé a ložní. A nejlepší je 15ti minutový - pro manžela na věci z kola.

  1. na komentář reaguje diblice — #7
  superkarma: 0 07.10.2014, 13:37:22
 6. avatar
  [2] Makynka [*]

  diblice — #1 to je pravda, pomalejší praní šetří vodu, elektrickou energii a vypere lépe. Mám pračku na větší množství prádla a nechávám ji na dlouhý eko program prát přes noc, načasovanou, aby ráno doprala a mohla jsem dát prádlo na sušák nebo do sušičky.

  1. na komentář reaguje cherinka — #4
  superkarma: 0 07.10.2014, 12:53:52
 7. avatar
  [1] diblice [*]

  tak nevím, ale rychlé praní není nic pro mně, asi se moc špiníme, ale kolikrát dávám spíš ještě delší praní než na hodinu a půl, aby měl prací prostředek čas pracovat

  1. na komentář reaguje Makynka — #2
  superkarma: 0 07.10.2014, 12:16:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme