Od pračky každý očekává především čisté prádlo. Pokud je navíc úsporná, potěší dvojnásob. A když se přidá nadčasový design, který padne do každé domácnosti, můžete jásat nad dokonalým pomocníkem. Moderní pračky sice neposbírají špinavé prádlo, o vše ostatní se ale postarají do puntíku.

Rychle, efektivně a šetrně

Ten proces zná každý: posbírat prádlo členů domácnosti do koše, pak ho přebrat podle materiálů a barev, vyprat, pověsit, vyžehlit a uklidit do skříně. A příští týden celé znova. Praní prádla je jedna z činností, které se v našem životě neustále opakují. Není proto divu, že si ji chceme co nejvíce usnadnit a zkrátit. Běžné praní trvá okolo hodiny a půl. Je to sice spousta času na uvaření oběda, procházky nebo čtení knihy, ale když pere pračka rychleji, dříve se té hromady zbavíme.

Titan 2.0

Pračka Titan 2.0 od LG přistupuje k prádlu zcela jinak a praní zvládá za pouhou hodinu. Jedním z pracích kroků funkce TurboWash™ je i sprchování prádla čistou vodou, které odstraní nečistoty a zbytky pracího prášku a zároveň šetří materiál oblečení. Stejně tak zajímavá je i metoda parního praní. Pára už není jen výsadou historických strojů nebo přípravy jídla. S funkcí TrueSteam™ nejen vyperete, ale můžete ji využít i na pouhé narovnání pomačkaných košil či odstranění zápachu po náročném večírku.

Nadčasový design

Praktické funkce podtrhne design, za který se opravdu nemusíte stydět. Pračka tak může být i nadále součástí vaší koupelny a nemusíte jí skrývat v zadní místnosti, kde ji nikdo neuvidí a neuslyší. Intuitivní ovládání v češtině zajistí moderní dotykový panel a při propojení s vaším chytrým telefonem vám nabídne nejen více pracích programů, ale i chytrou diagnostiku vad, která šetří čas i náklady za opraváře.

Titan 2.0

Právě díky svému nadčasovému designu a nesmrtelné černo-bílé variaci se pračka Titan 2.0 v letošním roce stala součástí expozice na festivalu Designblok – Prague Design and Fashion Week. Prohlédnout si jí můžete během celého týdne v Grand Hotelu Evropa ve 2. patře.

Reklama