Taky nepatříte mezi ty, kteří dárky nakupují průběžně a v listopadu už mají dárky zabalené? Nepropadejte panice, i letos nabízí značka GrandOptical dárkové poukázky! Navíc v krásném balení v podobě vánoční obálky. A můžete je koupit klidně na poslední chvíli, třeba den před Vánocemi. Jejich nákupem ušetříte čas, nervy i peníze! V GrandOptical si vybere každý!

K dispozici jsou dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč, které lze použít na nákup dioptrických či slunečních brýlí, kontaktních čoček nebo doplňkového sortimentu. Výhodou je, že poukázky mají dobu platnosti 1 rok ode dne jejich zakoupení.

grandoptical

GrandOptical nabízí kromě široké nabídky kvalitních dioptrických a slunečních brýlí také řadu výhod, kvůli kterým se vašim blízkým vyplatí do některé z 52 prodejen po celé ČR zajít.

Proč zamířit zrovna do GrandOptical?

  • Ušetříte čas – dioptrické brýle nebo kontaktní čočky si pořídíte i bez nutnosti návštěvy očního lékaře. V GrandOptical si můžete rovnou nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, a to bez objednání.
  • Ušetříte nervy – zkušený personál vám ochotně poradí s výběrem těch nejvhodnějších brýlí přesně pro vás. Ať už potřebujete brýle do práce, na čtení nebo na zahradu, vždy vám pomohou najít brýle, které vám dokonale sednou.
  • Ušetříte peníze – po celý rok probíhají na prodejnách GrandOptical slevové akce, ať už „Sleva podle věku“, slevy na skla a obruby nebo slevy díky věrnostnímu programu. Navíc lze spolu s kvalitními brýlemi získat také výhodné pojištění Vašich brýlí.

Více informací získáte na www.grandoptical.cz nebo v kterékoli z prodejen GrandOptical.

Reklama