Reklama

Každý rok se snažíme obdarovat své blízké něčím, co je překvapí, potěší a pobaví. Hledáme stále něco nového, zajímavého a neotřelého. Dárek pod stromečkem nemusí být praktický ani drahý, ale rozhodně by měl obdarovanému především dát najevo, že nám na něm záleží. Proto zkuste své nejbližší obdarovat také dárečky pečujícími o jejich zdraví.Vánoce

Moderní způsob života je spojen se stresem, přepracovaností, nedostatkem spánku, pohybu a řadou dalších negativních aspektů. Současně však přichází také trend zdravého životního stylu a zvýšeného zájmu o zdraví, které trpí uspěchaným stylem života, proto vaše blízké rozhodně potěší, pokud je obdarujete „kouskem“ zdraví. Zdraví a štěstí jsou přáními každého člověka, dopřejte je tedy pod stromečkem svým blízkým a štěstí se jistě připojí.

Přírodní a léčivá kosmetika

Již naši předkové využívali řady léčivých rostlin a přírodních výtažků, aby pečovali nejen o své zdraví, ale i o své tělo a pokožku. Příroda v sobě skrývá nepřeberné množství léčivých látek užitečných pro zdraví i krásu. Již staří Řekové si byli vědomi léčivých účinků například vody a bahna z Mrtvého moře a v jeho blízkosti budovali lázně. Mnohé typy kosmetických výrobků i dnes vychází z tradičních a čistě přírodních receptur, dopřejte proto svým blízkým přírodní kosmetiku, která bude hýčkat jejich tělo.

Pro duševní pohodu

Nejen fyzickou, ale i duševní pohodu můžete dopřát svým blízkým například pomocí aromaterapie, která doslova znamená „léčení pomocí vůní“. Díky éterickým olejům a dalším vonným složkám přispívá aromaterapie ke zlepšení nálady a pozitivnímu naladění mysli. Inhalace aromatických olejů může pozitivně působit na krevní tlak, navodit povzbuzení organismu a přispět k léčbě psychických i psychosomatických onemocnění.

Vánoce

Léčivé čaje a čajové speciality

Čaje nejen dobře chutnají a zahřejí, ale také jsou přírodní cestou k řešení zdravotních problémů, přitom si můžete vybrat z jednodruhových čajů, bylinných směsí, čajů pro děti či bio a ovocných čajů. Jako dárek můžete vybrat také čaje z netypických surovin, jako například čaj z lněných semínek vhodný při astmatu, revmatismu nebo artróze nebo čaj ze sezamových semínek pro zlepšení kvality vlasů a nálady.

Přírodní potravinové doplňky

Svým blízkým můžete dopřát přípravky pro detoxikaci, prevenci a zmírnění již existujících problémů. Nachlazení a chřipka bude číhat ještě několik dalších měsíců, je tedy třeba se vyzbrojit dobrou imunitou. Obdarovat můžete své blízké například přírodními sirupy Silvanbio, které jsou nejen ideální prevencí, ale pomohou také, pokud jsou kašel a nachlazení již v plném proudu. Pokud vaše blízké trápí bolesti kloubů, jistě je potěší přípravky na zmírnění bolestí a výživu kloubů. Na našem trhu najdete řadu přípravků a preparátů, účinné jsou zejména ty s obsahem glukosaminsulfátu a chondroitinsulfátu.

Vánoce