Bulvár

Praha olympijská: zasportujte si a nezapomeňte se zahřát

Již za pár dní začne celý svět žít další zimní olympiádou, kterou tentokrát hostí ruské Soči. Aby mohli i Pražané nasát atmosféru a na vlastní tělo vyzkoušet vybrané sporty, je pro ně připraven Olympijský park na Letné. Chcete si vyzkoušet krasobruslení, curling nebo biatlon a „zafandit“ našim sportovcům?

čaj

Dorazte od 7. do 23. února mezi 9. a 22. hodinou a užijte si olympijskou atmosféru. Po sportovním výkonu se jistě rádi zahřejete svařeným ciderem Kingswood. Ten si můžete dopřát v útulné „Kingswood zahradě“, ve které si budete moci kromě ochutnávání lahodného horkého moku i posedět a odpočinout u krbových kamen.

Svařený cider Kingswood se směsí voňavého koření představuje skvělou alternativu pro všechny, kteří si chtějí dopřát neobyčejný horký nápoj. Cider Kingswood byl vytvořen podle britské tradice, ale na míru chuti českých spotřebitelů. Je méně hořký než pivo, méně opojný než víno, méně sladký než limonáda, méně šumivý než sycená voda a přesto tak lahodný. K dostání bude za 35 Kč (0,2 l).

čaj

 

   
10.02.2014 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme