Styl

Prague Fashion Weekend: Molo ve stínu secesních domů!

pfwMóda vstoupí do Pařížské ulice v historickém centru Prahy první zářijový víkend a zážitek to bude zaručeně nezapomenutelný. Nejdelší středoevropské přehlídkové molo uprostřed elegantních secesních domů, špičková, inspirativní móda, účesy plné fantazie, atraktivní doprovodný program, vzrušující atmosféra, očekávaný divácký zájem... Není pochyb, že Praha se 4. a 5. září stane centrem evropské módy.

Ojedinělý projekt Prague Fashion Weekend vzniká pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy, podpory městské části Praha 1, primátora Pavla Béma a organizace Czech Tourism. Nabídne návštěvníkům to nejlepší z dílen tuzemských a světových módních návrhářů i zahraničních značkových butiků sídlících v Pařížské ulici a jejím okolí. Žhavé trendy v účesech jsou inspirované vizemi Wella Professionals, zatímco kreativní líčení zajišťuje společnost MAC. Sobotní i nedělní program začne ve 13 hodin soutěží českých a slovenských designérských talentů New Fresh Style. Po oba dny budou od 14.30 a 16 hodin následovat exkluzivní módní přehlídky. Účast potvrdila i topmodelka Pavlína Němcová.

pfwVrcholem nedělního programu bude od 17 hodin přehlídka vítěze soutěže New Fresh Style, kterého vybere porota v čele s Liběnou Rochovou (členem poroty bude mimo jiné i světoznámý fotograf Robert Vano). Finalisté soutěže veřejně předvedou své originální kolekce a vítěz získá zájezd do metropole módy - Paříže.

Stylovou moderátorkou Prague Fashion Weekendu bude Lenny Trčková. Vstup na všechny akce je zdarma, módní přehlídky budou navíc střídat originální performance v choreografii Jana Kňourka, o hudbu se postará DJ Lumiere.

Hana Havelková, jedna z renomovaných návrhářek, jejíž modely během Prague Fashion Weekendu uvidíme, říká: „Každá účast na takové akci je pro mne velkou výzvou. Mám vždy ambici představit se co nejzajímavější kolekcí. Tyhle velké akce, při kterých se v krátkém časovém úseku prezentuje to nejlepší, co v módní branži vzniká, jsou přínosem jak pro samotné návrháře, tak pro módní byznys i pro informovanost veřejnosti.“

lupa

   
24.08.2010 - Móda - autor: Tisková informace

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Libča [*]

    tak tam bych moc chtela.. ale nestihnu to

    superkarma: 0 24.08.2010, 19:34:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme