Styl

Prague Fashion Week

Prague Fashion Week – mezinárodní festival módy, módních návrhářských značek a módních návrhářů. Slavnostní večer proběhl ve znamení velkolepé módní přehlídky, na které představily nejnovější originální kolekce přední české módní návrhářky - Michaela Bakotová, Monika Drápalová, E.daniely, Helena Fejková, Hana Havelková, Taťána Kovaříková, Radka Kubková, Denisa Nová, Jaroslava Procházková, Hana Sedláčková. 
Prague Fashion Week je  jedinečnou společenskou událostí módní sezóny v České republice, která se koná v Galerii Mánes v Praze od 13.11.06 do 20.11. 06. Nejen program přehlídek podzimního Fashion Weeku, ale i informace z průběhu a ze společenského zázemí festivalu hledejte po celou dobu akce na www.praguefashionweek.com. Vstupenky na vybrané přehlídky prodává síť Ticketstream (www.ticketstreem.cz), lze je rezervovat i přes  www.praguefashionweek.com a před akcí budou rovněž v prodeji v galerii Mánes. Po skončení festivalu, na pondělí 20.11.2006, je plánován After Sale.  Modely přímo z přehlídek se budou  prodávat  v buticích návrhářek, které se festivalu zúčastní. Ty je nabídnou za zajímavé ceny. POLŠTÁŘ

Už jsem se akreditovala, abych i pro ty, co se na Prague Fashion Week nedostanou osobně, mohla informovat, co nového se děje v českém módním světě. 

   
13.11.2006 - Krása - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. [3] Rikina [*]

  dana.svobodova: vždyť já neříkám, že všechny. A ty dvě sůvy jsem ani nejmenovala.

  superkarma: 0 13.11.2006, 15:07:22
 2. [2] Dana Haklová [*]

  Buďte v klidu. Některé návrhářky nechodí o nic vtipněji a vkusněji oblečené, než "obyčejné" smrtelnice. To jsou jen takové silné řeči. Samy svůj "styl" schovávají do černé a vlastní modely nosí málokterá. Nicméně, neházela bych je všechny do jednoho pytle.

  superkarma: 0 13.11.2006, 13:59:08
 3. [1] Rikina [*]

  Na nejmenovaném rádiu jsem slyšela rozhovor s paní ředitelkou festivalu a jednou ze zúčastněných návrhářek. Dost mě, můry, namíchly, neboť tak pohrdavé vyjadřování o tom, v čem většina žen chodí, zejména pak do práce, to si mohly odpustit. Každý nemá práci takového druhu a ani prostředky na to, aby se oblékal denně do modelů. Nabyla jsem dojmu, že jsou obě dámy snobské fifleny, a na tuhle akci by mě nikdo nedostal. Najust.

  superkarma: 0 13.11.2006, 11:04:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme