Prague Fashion Week – mezinárodní festival módy, módních návrhářských značek a módních návrhářů. Slavnostní večer proběhl ve znamení velkolepé módní přehlídky, na které představily nejnovější originální kolekce přední české módní návrhářky - Michaela Bakotová, Monika Drápalová, E.daniely, Helena Fejková, Hana Havelková, Taťána Kovaříková, Radka Kubková, Denisa Nová, Jaroslava Procházková, Hana Sedláčková. 
Prague Fashion Week je  jedinečnou společenskou událostí módní sezóny v České republice, která se koná v Galerii Mánes v Praze od 13.11.06 do 20.11. 06. Nejen program přehlídek podzimního Fashion Weeku, ale i informace z průběhu a ze společenského zázemí festivalu hledejte po celou dobu akce na www.praguefashionweek.com. Vstupenky na vybrané přehlídky prodává síť Ticketstream (www.ticketstreem.cz), lze je rezervovat i přes  www.praguefashionweek.com a před akcí budou rovněž v prodeji v galerii Mánes. Po skončení festivalu, na pondělí 20.11.2006, je plánován After Sale.  Modely přímo z přehlídek se budou  prodávat  v buticích návrhářek, které se festivalu zúčastní. Ty je nabídnou za zajímavé ceny. POLŠTÁŘ

Už jsem se akreditovala, abych i pro ty, co se na Prague Fashion Week nedostanou osobně, mohla informovat, co nového se děje v českém módním světě. 

Reklama