Včera jsme věnovaly podzimním barvám celé téma. Ale držely jsme se jen na povrchu. Co kdybychom dnes nakoukly pod „slupky“ a podívaly se, co je nového v trendech spodního prádla. Pojďte si rozšířit obzory a třeba se inspirovat.

prádlo

Sama jsem zvědavá, jak dopadne má dnešní anketa. Troufnu si odhadnout, že na prvním místě bude černá, na druhém bílá a na třetím červená. Ostatní barvy obsadí čtvrtou příčku. No, nebudu předbíhat a nechám se překvapit, ale myslím, že nebudu daleko od pravdy. Ale možná se budu divit.

prádlo

Až se podíváte na dnešní obrázky, možná zamícháte pořadím.

prádlo

Nenadchla vás nejvíc třeba petrolejová, modrá, nebo lahvově zelená? Mě určitě a vybrala bych si, i když jsem se poslední dobou opravdu „odvázala“ a pořídila si prádlo se vzorem džungle. Neskutečně odvážné, ba drzé, ale zároveň „dost okaté“, takže musím pečlivě zvažovat, pod jaké oblečení si ho můžu vzít. Což u prádla na obrázcích nehrozí, pokud nebudete zrovna v bílém.

prádlo

Oceňuji na něm i to, že není kýčovité, přezdobené ani prvoplánově sexy, což mě od koupi spodního prádla vždycky odrazuje.

prádlo

Přiznám se, že jsem dnes nadržovala barvám a záměrně nepřiřadila prádlo černé a bílé. O tom můžeme dát řeč třeba příště. Co vy na to? Slibuji, že i v tomto případě se máte na co těšit..

prádlo

Foto: Lisca

Čtěte také:

Sedm litrů za dvě podprdy a jedny kalhotky? Ani nemrknete!

Reklama