Která z nás by neznala všechna ta jarní předsevzetí:                         

 „Ode dneška začínám hubnout!“

„Udělám konečně něco se svou celulitidou.“

„Začnu si lépe hlídat pitný režim.“

„Musím se trochu opálit.“

„Prosedím méně času před televizí a najdu si chvilku sama na sebe!“

Zkrátka s příchodem teplých a prosluněných dní zatouží každá z nás vypadat a cítit se skvěle. Některá předsevzetí vezmou po několika týdnech za své, jiná nám vydrží.

Zařaďte si do svého jarního seznamu ještě jeden, docela lehký a příjemný bod:

„Koupím si nové a pěkné spodní prádlo.“

 

Bezešvé elastické a barevné spodní prádlo Gina totiž patří právě do šatníku žen, kterým na pěkném a svěžím vzhledu záleží.

Toto vyjímečně jemné  prádlo se stalo na našem trhu v v krátké době velmi oblíbeným a žádaným zbožím. Je vysoce kvalitní, trvanlivé a díky speciální technologii výroby také velmi pružné, jemné a hladké. Má v mnoha případech zeštíhlující efekt, a díky svým vlastnostem je používáno také jako sportovní prádlo.

 

 Jarní novinkou v  kolekci Gina je prádlo s výtažky léčivé rostliny Aloe Vera.

A jak vlastně tato aplikace funguje?

Účinné látky, obsažené v   materiálu se při nošení postupně uvolňují a ošetřují vaši pokožku. Působí hojivě a snižují napětí suché kůže. Zajišťují pocit hebkosti a svěžesti po celou dobu nošení.

Tyto látky jsou vázány ve struktuře úpletu a do pokožky se uvolňují postupně. Jsou odolné vůči velkému množství pracích cyklů a své vlastnosti si zachovávají po dlouhou dobu užívání.

Látka navíc není parfémovaná a proto umožňuje použití i pro citlivé typy kůže.

 

  

 

Zajímáte-li se o tyto alternativní kosmetické novinky, získejte více informací o aplikaci na www.gina.cz.

 

 

Kromě této novinky je Bezešvé prádlo Gina k dostání ve dvou základních řadách: Microbavlna a polyamid s elastanem, takže na své si přijdou zastánkyně obou táborů. Názory na ideální materiál spodního prádla se totiž mohou velmi lišit.

 

A co říká na otázku správného výběru výrobce bezešvého prádla Gina?

Každé z možných řešení má své výhody:

 

Microbavlna je vysoce kvalitní jemná česaná bavlna, která díky speciální technologii předení získává mimořádné vlastnosti, vhodné zejména pro výrobu prádla.

Bezešvé prádlo z microbavlny má vynikající užitné vlastnosti – je velmi jemné, přitom pevné a barevně stalé  a nenáročné na údržbu . Díky použitým elastickým vláknům je dokonale tvarově i rozměrově přizpůsobivé . Všechny své vlastnosti si udržuje i při opakovaném praní.

Bavlněné prádlo je osvědčenou klasikou.

 

Elastický materiál, vyrobený kombinací Polyamidového mikrovlákna a elastanu má výjimečnou jemnost a hebký omak. Je maximálně pružný, přizpůsobivý a pohodlný. Nedráždí pokožku, je odolný vůči působení bakterií a nezpůsobuje alergické reakce.

Výhodou materiálu jsou jasné, brilantní barvy s výbornou stálostí, kterou si udrží i při dlouhodobém používání.

 

Pokud jste se skutečně rozhodli osvěžit svůj šatník, a jdete na to od základu, tedy od prádla, nechte se inspirovat střihy i barvami na www.gina.cz.

Reklama