Nevěříte? Málokdy známe jméno konkrétního designéra prádla. Většinou se skrývá pod značkou, která nám kromě více, nebo méně známého názvu nic neříká. Tentokrát se můžete pokochat výjimečným designem, pod který se podepsala holandská návrhářka Marlies Dekkers

kissing_youTriangle

Možná si říkáte, stejně jako my v redakci, že pěkného prádla není nikdy dost. Zvláště, pokud je něčím výjimečné a na první pohled se od běžné produkce liší. Nejen už zmíněným designem, zajímavými detaily, ale i slávou, kterou mu šíří slavné celebrity, jako Britney Spears, Rihanna, Katy Perry, Fergie nebo Lady Gaga.

kissing_you_1890kissing_you_tanga

Toto prádlo perfektně sedí, má neotřelý, inovativní design a je velmi sexy. A co je nejdůležitější? Je za relativně přijatelnou cenu, která vám umožní se mezi ony celebrity zařadit. To  vůbec není špatná vyhlídka, co říkáte?

Calder_2390Calder

Letošní podzimní kolekce Undressed nabízí velké množství různých střihů a designů prádla, ze kterých si vybere každá žena, která hledá dokonalé prádlo pro všechny příležitosti, ale i ta, která hledá něco opravdu extra.

Já osobně bych si vybrala, a vy?

body

Foto: marlies|dekkers a Undressed by marlies|dekkers, Dům módy v Praze, Dessous | Dessus

Čtěte další články o prádle:

Reklama