Vztahy

Pracovala jsem v kolektivu šílenců

Před nějakou dobou jsem pracovala v maličké firmě. Měla několik majitelů. Byli jsme skvělá parta, občas někdo někomu něco malého provedl. Těšila jsem se do práce každý den. Jeden z majitelů byl pěkný rošťák. Jednou mne potkal, jak scházím po chodníku směrem k firmě. Jel autem také do práce - dojel mne zezadu, přibrzdil a "protroubil" mě. Poskočila jsem mooc pěkně - možná i trošku popoběhla. Když jsem se otočila a viděla, že se řehtá v autě na celé kolo, div si čelo o volant nerozmlátí, vymyslela jsem bleskurychlou odvetu.

Jakmile se rozjel, rozběhla jsem se k zadnímu vchodu budovy, ve které jsme pracovali. Vyběhla jsem tři patra po zadním schodišti, proběhla chodbou a rychle jsem se zamkla zevnitř kanceláře. Pak stačilo proběhnout do jeho a číhat až přijde. Vždycky jsem byla v práci první - a on většinou druhý. Slyšela jsem kroky, cvaknutí klíčem, klika cvakla, dvéře letí, šéfík vchází do dveří. V tu chvíli přišel ten pravý okamžik na moje hlasité "Nazdar!".

Tak mistrně provedený výskok z místa s kufříkem v ruce, jsem snad v životě neviděla.

Od té doby změnilo jen to, že mě šéf už neděsil klaksonem, ale společně s kolegy jsme se zúčastnili ještě spousty rošťáren. (např. dostala jsem svůj první služební mobil - kolega mi ho uschoval v ledničce a pak mi ze svého volal - běhala jsem jak blázen po místnosti a nemohla ho najít... kolega to pak pěkně schytal...:))).

Moc ráda na tu dobu vzpomínám.
Přeji krásný den

Danulinka


Řekl bych, že tohle je přesně ten druh kolektivu šílenců, kde se chce uchytit každý cvok.:) Mně by se tam tedy určitě líbilo. Mobil v ledničce si píšu, to se bude hodit. Určitě!:)

   
20.09.2006 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [9] vininka [*]

  Taky jsme měli super kolektiv.podotýkám,že smíšený.I šéf byl perfektní.Uznejte sami - který šéf by rozchodil pozvracené auto po naší vodkové smršti na silvestra?

  superkarma: 0 20.09.2006, 14:41:29
 2. avatar
  [7] arjev [*]

  To byl pěkný kolektiv.V podobném jsem pracovala,pokud se to dalo tak nazvat.Každý měsíc jsme chodili "utužovat"pracovní stmelení.Šéfiky jsme domů vozili na dvoukoláku pěkně stmeleny .Udělalo se hodně práce,v pohodě a v klidu

  superkarma: 0 20.09.2006, 12:56:23
 3. avatar
  [6] Dása [*]

  jééé, vy tady máte takový super zážitky...to u nás je šéfová na a odpovídá tomu i pracovní atmosféra

  superkarma: 0 20.09.2006, 12:47:18
 4. avatar
  [5] Luciš [*]

  A ze současné práce, šéf se vrátil ze služebky v Řecku a nalíval každému kalíšek Metaxy, jedna naše fajn kolegyně volala dalšího super kolegu, který to netušil: "Staňo, k šéfovi, máš průser." A on: "Nemůžu, řídím"

  superkarma: 0 20.09.2006, 12:42:24
 5. avatar
  [4] Luciš [*]

  Já zas chodila na dispečinky na provoz a měla jsem tam na své židli svetr. Něco málo z toho, co mi tam baby vyvedly: jednou jsem jsem měla zašité rukávy, jednou byly rukávy přivázany ke stropu do pozice ruce vzhůru

  superkarma: 0 20.09.2006, 12:38:10
 6. [1] benik-31 [*]

  Jo tam bych se cítila dobře.To pak se pracuje co?Mobil v lednici SUPER!!!!

  superkarma: 0 20.09.2006, 12:26:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme