Díky svému nadčasovému designu se součástí pražského týdne designu a módy Designblok stala i nová pračka Titan 2.0 od LG Electronics (LG). Stylový vzhled doplňují moderní funkce, šetrné praní a možnost propojení se smartphonem. Vyznačuje se extrémně rychlým praním – standardní program trvá pouhých 59 minut. Titan 2.0 je ideální pračkou pro moderní a časově vytížené domácnosti.

Chytřejší, než byste čekali

Ovládání pračky chytrým telefonem vypadá jako vzdálená budoucnost. Pračka Titan 2.0 je však vybavena technologií NFC a prostřednictvím aplikace Smart Laundry nabízí až 8 nových pracích programů, které je možné si libovolně stáhnout. Funkce Smart Diagnosis šetří čas i peníze – aplikace poradí, jak problém vyřešit na místě nebo zda je třeba zavolat servisního technika.

 Titan 2.0

Vypráno za 59 minut

Základní program praní bavlněného prádla pomocí funkce TurboWash™ zabere pouhých 59 minut. Jedním z jeho kroků je i sprchování prádla čistou vodou, které odstraní nečistoty a zbytky pracího prášku a zároveň šetří materiál oblečení. Stejné prací cykly u jiných praček trvají o více než půl hodiny déle a spotřebují až o 40 % více vody. Titan 2.0 má i speciální funkci parního praní TrueSteam™. Ta umí vyhladit pomačkané prádlo, osvěžit již nošené oblečení, ale i efektivněji rozpustit prací prášek.

 Titan 2.0

Designový spotřebič

Design je u domácích spotřebičů často opomíjeným tématem. Pro mnoho moderních domácností je však stejně důležitý jako funkčnost a technické specifikace. Nesmrtelné černobílé kombinace se drží nejen celkový vzhled, ale i dotykový ovládací panel s bílým podsvícením či velká dvířka s tenkým okrajem.

 Titan 2.0

V rámci pražského týdne designu a módy si můžete pračku prohlédnout v Superstudiu Evropa v Grand hotelu Evropa na Václavském náměstí v Praze. Designblok probíhá na několika stanovištích po celé Praze od 7. do 12. října 2014.

LG Titan 2.0 můžete pořídit ve všech dobrých elektroprodejnách za cenu od 18 990 Kč.

Reklama