Bulvár

Prababička stála u postele a říkala, že umírá

Stalo se to před 11 lety, když mě bylo 15 let. Jela jsem s rodiči na dovolenou do Jizerských hor, a než jsme vyjeli, tak jsme se šli rozloučit s naší prababičkou. Řekli jsme jí, že za týden jsme zpátky a kdyby něco potřebovala, tak ať zavolá sousedce.

Pro mě moje prababička hodně znamenala a něco mně říkalo, že by jsme neměli nikam jezdit a radši bychom měli zůstat doma. Nakonec jsme stejně vyrazili.

Asi třetí den pobytu se mně v noci zdál sen, že přišla ke mně do pokoje prababička, stoupla si k posteli a říkala, že mě má moc ráda, ale že je v nemocnici a že umírá. Potom mě pohladila a odešla. Já jsem se vzbudila, srdce mě tlouklo a přemýšlela jsem o tom, co se mi zdálo. Druhý den jsem ten sen řekla rodičům a oni, že to byl jen sen a ať jsem v klidu, že to nic neznamená. Stejně jsem měla divný pocit a nutkání, tak jsem šla do města zavolat prababičce z telefonní budky. Telefon nikdo nebral, tak jsem šla zpátky na chatu to oznámit, že se asi něco stalo, a když jsem přišla do chaty, tak tam seděl náš děda a oznámil mně, že prababička v noci v nemocnici zemřela.

Rodiče nemohli uvěřit tomu, že se mi zdál takto pravdivý sen a já jsem byla ráda, že se se mnou přišla prababička rozloučit, i když jsem to hodně obrečela.
 
vifina
Prorocké sny, mně se zdálo něco podobného a vyplnilo se to. Ale prababička se s vámi hezky rozloučila a budete si to pamatovat navždy.
Přišel vám někdo z vašich blízkých oznámit svou smrt?
 

Téma na čtvrtek:
SNY A PŘEDTUCHY

Zdají se vám sny?
Věříte jim?
Jaké jsou?
O čem nejčastěji sníte?

Splní se to, co se vám zdá?
Máte předtuchy, které se vyplní?
Změnil sen váš život?
Nespěte, napište!

redakce@zena-in.cz

 

   
19.01.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

  1. [1] mikeš [*]

    Milá Vifino, myslím, že jsi i při takto smutném okamžiku měla štěstí a mohla ses třeba i touto zvláštní cestou rozloučit s někým hodně blízkým. Myslím, že Ti to pomůže se s odchodem prababičky lépe vyrovnat. Já jsem to štěstí neměla a maminka mi před čtzřmi roky umřela po delší nemoci den před mým návratem domů. Dodnes se s tím těžko vyrovnávám a vyčítám si, že jsem neměla nikam odjíždět. Také bych si přála, abych se s ní mohla rozloučit alespoň ve snu. Měj se hezky a díky za příběh.

    superkarma: 0 19.01.2006, 11:48:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme