Styl

Pozvěte si s kamarádkami domů kosmetickou poradkyni. My v redakci jsme to vyzkoušely

Minulý týden probíhala u nás v redakci krásná akce, kterou se můžete inspirovat i vy! Přišla nás navštívit nezávislá kosmetická poradkyně a vizážistka, která pracuje se značkou Mary Kay, a zároveň je to naše externí redakční kolegyně. Píše pro nás články z oblasti kosmetiky, cestování, popisuje zajímavé příběhy. Znáte ji pod přezdívkou Anai, jmenuje se Zuzana Hainallová. Přinesla s sebou kufr plný věciček, co dělají ženu krásnou, a naše dámské posezení mohlo začít!

Abychom si setkání užily, naplánovaly jsme ho až na pozdní odpoledne, takže nikdo z nás nespěchal, že musí ještě pracovat. Ponořily jsme se do zkoumání a zkoušení přípravků plných vůní. Poradkyně Zuzka nám všem individuálně vysvětlila, co asi by naše pleť potřebovala, s čím má dobrou zkušenost.

Mary Kay

Jak jsme si užily toto krásné odpoledne?

Klára Wimmerová:

Akce s Mary Kay pro mě znamenala příjemně strávené odpoledne s kolegyněmi, kdy jsme měly čas samy na sebe, mohly jsme se věnovat samy sobě a dozvědět se spoustu zajímavých informací (nejen) o novinkách ze světa kosmetiky Mary Kay, ale také praktické rady a tipy v péči o pokožku, což bylo pro mě nejdůležitější.

Zjistila jsem například, jakým způsobem správně odličovat oči, abych nepodporovala tvorbu vrásek kolem nich, mohla jsem vyzkoušet všechny produkty, které mě zajímaly, to bylo pro mě hodně přínosné.
Líbilo se mi také, že jsem si mohla prohlédnout všechnu dekorativní kosmetiku, kterou Mary Kay nabízí, otestovat různé odstíny rtěnek nebo vyzkoušet oční stíny, ke kterým bych se normálně vůbec nedostala, nebo by mě nenapadlo je zkusit.
Určitě bych takové setkání doporučila všem ženám, pokud máte kamarádku nebo kamarádky, které se zajímají o péči o pleť, o líčení, o novinky v kosmetice, neváhejte a strávíte s Mary Kay pěkné chvíle, jež vás navíc i obohatí.

Mary Kay

Klára Křížová:

Já řeším vrásky. Anai mi vysvětlila, jak o pleť pečovat a jaké produkty mé pleti prospějí. Těším se, až je vyzkouším, Mary Kay je kvalitní kosmetika. Odpoledne bylo úžasné, čas utekl tak rychle, že bychom si povídaly klidně ještě další hodinu. Mám vyzkoušené růžové rtěnky, řasenky, krémy na ruce a make-up, tyto produkty pravidelně od Mary Kay používám. Myslím, že nápad se sejít s kamarádkami a povídat si o kosmetice je super. Koupíte si tak produkty, které opravdu chcete, a ne ty, co si rychle vyberete v obchodě.

Kristína Vodičková:

Setkání s Mary Kay poradkyní pro mě bylo přínosné, jelikož jsem s touto značkou zatím neměla vůbec žádnou zkušenost. Jsem celkem blázen do kosmetiky, a tak jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet pár věcí. Líbilo se mi podání informací od naší kolegyně a bylo mi to rozhodně příjemnější než od úplně cizí osoby. Akci s MK bych doporučila i dalším ženám, které se třeba v kosmetice tolik nevyznají a potřebují odbornou radu.

Mary Kay

Veronika Pavlíková

Hodina krásy s Mary Kay mi přišla přínosná a zábavná hlavně díky tomu, že jsme si všechny společně mohly o produktech popovídat, vyzkoušet si je na vlastní kůži a vzájemně si upřímně říci, co nám sluší a co ne. Uvítala jsem také, že jsem si mohla zkusit další novinky této kosmetiky – nadchly mne nové letní barvy stínů, které mi ochotně kosmetická poradkyně Zuzka půjčila k vyzkoušení a já přesně věděla, které barvy mi sednou a které ne. Na její návštěvě nejvíce oceňuji profesionální poradenství, díky kterému jsme si ujasnila, jak se mám o svou pleť starat.

Mary Kay

Julie Hájková

S produkty Mary Kay jsem se setkala poprvé. Ne že bych o této značce neslyšela, ale nikdy jsem neměla příležitost vyzkoušet ji a dozvědět se něco víc. Při setkání jsem otestovala celou řadu produktů. Od čištění pleti přes líčení až po péči o ruce.

Mimo jiné jsem zjistila, že si celou dobu špatně odličuji oči. Takže jsem se naučila správné tahy, abych prý neměla brzy vrásky. Moc se mi líbila také třífázová péče Saténové ruce. Pokožku opravdu krásně zjemnila. Osobní předváděčka produktů je opravdu něco jiného než jen nabídka testerů v drogerii. Nemáte tu pocit, že byste někoho zdržovala, protože víte, že odbornice je tu kvůli vám a má na vás čas. Bylo vidět, že se Anai v tom, co dělá, vyzná, a že této kosmetice věří. Dokonce jsem získala i bonus – osobně mě nalíčila. Reportáž ze zkrášlení pro vás připravujeme.

Zuzana Hainallová, nezávislá poradkyně – proč si pozvat nezávislou poradkyni?

Přípravky Mary Kay lze získat pouze od vyškolené nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay na základě odborně provedené analýzy pleti a doporučení jednotlivých přípravků vhodných  pro daný typ pleti. Všechny přípravky, které si zákaznice vybere, má možnost nejen nejprve vyzkoušet, ale v rámci zákaznického servisu také vyměnit či vrátit, pokud jí přesto nevyhovují. Nespornou výhodou nákupu kosmetiky na „hodinkách krásy“ je také fakt, že si svou kosmetiku žena vybírá v klidu domova či ve studiu, kde jí poradkyně věnuje tolik času, kolik jej potřebuje -  tedy bez stresu v obchodě. 

Hostitelský program, to je vlastně společenská záležitost, kdy se ženy nejprve zabývají kosmetiku - poučí se, případně i samy nalíčí (obvykle jednu z nich líčím sama a ostatní postupují podle mých instrukcí) a poté třeba následuje večírek s občerstvením. Dámy si užijí mnohem více zábavy, než kdyby „hodinku krásy“ - poučení o péči o pleť či kurs líčení absolvovaly individuálně.

Mary Kay

Já osobně pořádám hostitelský program nejen doma u svých zákaznic, které už naší kosmetiku s nadšením používají a chtějí ji představit ženám okolo sebe, ale též ve svém domácím studiu. Některé hostitelky raději pozvou své přítelkyně či kolegyně ze svého zaměstnání ke mně a občerstvení třeba přinesou s sebou - odpadá tak úklid před a po návštěvě.  

/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-72.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-58.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-65.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-74.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-63.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-55.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-54.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-53.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-46.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-45.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-51.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-41.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-43.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-33.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-34.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-35.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-27.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-23.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-25.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-16.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-3.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-8.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/MaryKay/kosme/middle_MaryKay-redakce-26.jpg
 

Udělejte si podobné setkání s vašimi kamarádkami!  „Být hostitelkou se vyplatí“

Pokud také potřebujete poradit nebo si s kamarádkami užít krásné odpoledne či večer zkoumáním a testováním přípravků Mary Kay, využijte zajímavé akce „Být hostitelkou se vyplatí“

Pozvěte své kamarádky a propojte setkání s nezávislou poradkyní Mary Kay. Co můžete získat?

 • Získáte 50% slevu* na přípravek Mary Kay® podle svého výběru.
 • Naučíte se správně pečovat o svou pleť a používat přípravky vhodné pro svůj typ pleti.
 • Nezávislá kosmetická poradkyně vás krásně nalíčí.
 • Dozvíte se o nejnovějších tipech a trendech vizážistů.
 • Vyzkoušíte si sama přípravky předtím, než si je zakoupíte.
 • Užijete si báječnou zábavu se svými kamarádkami.

Nevíte, kde hledat nezávislé poradkyně Mary Kay? Více najdete na stránkách značky: www.marykay.cz/cs-CZ/MKParties

   
28.04.2015 - Krása - autor: Klára Křížová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [31] Gabka [*]

  Tak to by se mi líbilo! Sml16

  superkarma: 0 28.04.2015, 20:05:21

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] tudlik [*]

  Mám s mary kay moc dobré zkušenosti Sml22Sml67. Používám jejich krémy, vydrží dlouho a jsou skvělé. Na takovou akci bych šla ráda.

  superkarma: 0 28.04.2015, 19:25:11
 2. [29] Klára Křížová [*]

  Jestli chcete, můžete zkontaktovat naší kamarádku a redakční spolupracovnici Anai - Zuzanu. Ta je příkladem milé poradkyně, která rozhodně neudělá ostudu značce, se kterou pracuje. Sml67

  superkarma: 1 28.04.2015, 19:18:01
 3. [28] pinokio [*]

  No,tak já mám s poradkyní Mary Kay špatné zkušenosti.Přijela ke kamarádce,nikoho nelíčila,dvě hodiny líčila,jak je její kosmetika úžasná,a když jsem řekla,že nic nechci,odvětila,že přijela z daleka a bylo by od nás slušné,abychom si něco koupily.

  superkarma: 0 28.04.2015, 18:57:26
 4. [27] dadma [*]

  Domů již nikdy nikoho na takové akce.To mám již za sebou.

  superkarma: 4 28.04.2015, 16:12:37
 5. [26] zvejka [*]

  Jasmína — #24přesně.. co je mi po tom co si myslí nekdo ostatní.

  superkarma: 1 28.04.2015, 15:20:58
 6. [25] zvejka [*]

  já osobně se jdu hned podívat na stránky a domluvím se s kamarádkami a něco takového bysme zpunktovaly ..je to příjemné zpestření dne a navíc dostanu i radu.

  superkarma: 1 28.04.2015, 15:20:15
 7. [24] Jasmína [*]

  Léthé — #23No mě by bylo úplně fuk, jestli si Máňa něco koupí. Jdu tam přece za sebe a koupím si nebo nekoupím podle svého ne?

  1. na komentář reaguje zvejka — #26
  superkarma: 1 28.04.2015, 15:13:40
 8. avatar
  [23] Léthé [*]

  Klára Křížová — #22 jenže i to s tím souvisíSml37.

  1. na komentář reaguje Jasmína — #24
  superkarma: 2 28.04.2015, 13:34:57
 9. [22] Klára Křížová [*]

  Léthé — #21 No to ale je o mezilidských vztazích ne o poradkyni a jejích produktech Sml16

  1. na komentář reaguje Léthé — #23
  superkarma: 2 28.04.2015, 13:32:27
 10. avatar
  [21] Léthé [*]

  Anai — #14ti mí dobře věděli že dámSml52Sml52Sml52....proč bych je jinak zvala ?Sml33

  Klára Křížová — #18 to chápu. Ale zas vy pochopte mě. Sejdeme se nás s takovou poradkyní, třeba 5-6 . Bude tam Iveta, taky Lenka, Kateřina, Máňa a drbna JiřinaSml30. Tři si něco koupí a ty další budou přemýšlet a říkat si. Pokud si nic nevezmu, budu vypadat, jakože mi na sobě nezáleží, nebo že jsem socka a nemám na to. A Jiřina zas bude mít kecy, jak si Máňa nic nevzala, bodeď, jí už stejně nic nepomůžeSml30 A ta Kateřina ?... místo aby si koupila nějaký krém, raději si koupí cigaretySml24. Vím, je to o tom, co řeknou ostatní, já už na to nehraju, ale většina mladých žen ano. Záleží jim na tom, co si o nich „kamarádky“ myslí.

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #22
  superkarma: 6 28.04.2015, 13:17:57
 11. [20] Tessina89 [*]

  stejně je to všechno o lidech..myslím, že tohle se nedá srovnávat se šmejdy co nutěj seniorům vysavače.

  superkarma: 0 28.04.2015, 13:13:39
 12. [19] Cate 1989 [*]

  mě se ta taky líbí - navíc nemám moc času a když by zamnou přijel někdo takhle domu a bylo nás u toho víc tak by to bylo skvělý. Člověk by nikam nspěchal a mohl si vyzkoušet víc věcí a ještě k tomu by mi paní poradila co se ke mě hodí.. Jelikož se maluju klasika černá tužka, řasenka a rtěnka tak bych byla ráda kdyby mi někdo řekl jaký odstín mi padně víc a jaký míň.Sml67

  superkarma: 0 28.04.2015, 13:09:08
 13. [18] Klára Křížová [*]

  Léthé — #13To je ale práce poradkyň. Že si taky někdy nikdo nemusí nic koupit.

  1. na komentář reaguje Léthé — #21
  superkarma: 0 28.04.2015, 13:02:33
 14. [17] Klára Křížová [*]

  Mě se takové akce líbí. protože si ráda kupuju kosmetiku, vždy něco ulovím. Mám ráda, když si to v klidu můžu prohlídnout. V obchodě většinou koupím rtěnku a pak doma zjistím, že mám dvě se stejným odstínem už doma.

  superkarma: 0 28.04.2015, 13:01:22
 15. avatar
  [16] Jandywoman [*]

  To by se mi líbilo, je to výborný nápad. Kámošek mám hodně, ...problém je, že jsou tak nějak různě roztroušené po republice nebo mají strašně málo času. Prostě nereálné...Sml80

  superkarma: 0 28.04.2015, 12:48:14
 16. avatar
  [15] Pentlička [*]

  Mě jednou přemluvila jedna známá, abych k ní na tuto akci přišla. Byla to i stejná značka. Poprvé v životě jsem na sobě měla mejkap a troufám si říct, že naposledy. Strašně jsem se nudila a otravovalo mě to celé. Produkty, které nám pak nabízela (nutila) byly předražené a nic jsem si nekoupila. Byla jsem ráda, když jsem odtud vypadla a doma jsem šla rovnou cestou k umyvadlu a všecko to ze sebe s úlevou smyla. Nikdy více!

  superkarma: 5 28.04.2015, 12:21:47
 17. [14] Anai [*]

  Léthé — #13 Ale ten milenec, stejně jako poradkyně, dobře ví, že nemusíš dát! A hlavně, že je vždycky nějaké "příště" :-).

  Navíc spousta žen si to skutečně potřebuje rozmyslet a mockrát si objednají až při druhé či třetí schůzce. Nabízím každé ženě, která ke mně přijde (i na host. programu) všem kurs líčení a představení dalších přípravků - opět nezávazně.

  1. na komentář reaguje Léthé — #21
  superkarma: 1 28.04.2015, 12:19:10
 18. avatar
  [13] Léthé [*]

  Anai — #12Vím že jsi vyškolená i na to, jak svoji činnost „prodat“. Píšu ti jedničkuSml67.

  Ale mě to stejně přijde, jako když si pozvu milence do bytu a pak mu řeknu, že mu "nedám"Sml30Sml52Sml52

  1. na komentář reaguje Anai — #14
  2. na komentář reaguje Klára Křížová — #18
  superkarma: 7 28.04.2015, 11:48:56
 19. [12] Anai [*]

  Léthé — #8 Hostitelský program, nebo tzv. hodinky krásy, či semináře, jak my říkáme, jsou poskytovány zájemkyním dobrovolně a zcela ZDARMA, je pouze na nich, zda si doporučené přípravky koupí, či nikoliv.

  Když jdete do obchodu a prohlížíte si zboží, tak vám také není trapné si nic nevybrat, nebo ano? A to se vám často věnují prodejci nadstandardně, když je tam málo lidí.

  Já například nyní obcházím kuchyňská studia, v nichž často strávím hodně času - většina z nich dokonce poskytuje návrhy zdarma a potenciálním klientům věnuje mnoho času.

  1. na komentář reaguje Léthé — #13
  superkarma: 0 28.04.2015, 11:42:23
 20. [11] Anai [*]

  amphora — #9 Avon a Oriflame a další jsou firmy s jinou now how prodeje, abych tak napsala - jde o katalogový prodej, prodejci nemusí být vyškolení, jako my, poradkyně!

  superkarma: 0 28.04.2015, 11:34:57
 21. [10] Anai [*]

  cilani — #3 Nejsme prodejkyně, ale poradkyně, když už - a hlavně většina z nás, pokud má žena zájem o produkty a nechce si nikoho zvát domů, zvolí jinou alternativu. Spousta poradkyň pracuje ve studiu (nebo třeba i doma, má-li na to podmínky, jako já) anebo zákaznici pozve i do kavárny - proč ne? A také samozřejmě lze Hostitelský program uspořádat po pracovní době na pracovišti, jako v redakci.

  superkarma: 0 28.04.2015, 11:33:52
 22. avatar
  [9] amphora [*]

  Léthé — #8 Sml16 jo Avon Lady....to je kapitola sama pro sebe !!! Taky mám vlastní zkušenosti. Pěkný den Sml59Sml59Sml59

  1. na komentář reaguje Anai — #11
  superkarma: 0 28.04.2015, 10:56:38
 23. avatar
  [8] Léthé [*]

  Jasmína — #6 Pavla_b — #7přesně tak. Prostě bylo by vám TRAPNÉ si nic nevybrat.

  Podobná "kamarádka" nás otravovala v práci....AVON. Takže vím o čem je řeč.

  1. na komentář reaguje amphora — #9
  2. na komentář reaguje Anai — #12
  superkarma: 1 28.04.2015, 10:16:02
 24. [7] Pavla_b [*]

  Jasmína — #6 no jde o to, jak by se pak prodávající kamarádka zachovala, kdybyste jen očichaly, vyzkoušely a nic nekoupilySml57

  1. na komentář reaguje Léthé — #8
  superkarma: 3 28.04.2015, 10:13:14
 25. [6] Jasmína [*]

  Léthé — #5Tak je rozdíl mezi prodavačem vysavače nabízečem elektriky a příjemnému posezení s kámoškami a očuchávání vůní a zkoušení líčidel. Mě by se taková akce líbila. Moje známá prodává jinou značku, nic nevnucuje, když se s ní s kámoškami sejdem vždy se koukneme jaké má novinky a když nás něco zaujme, tak je to naše Sml16 Sml67

  1. na komentář reaguje Pavla_b — #7
  2. na komentář reaguje Léthé — #8
  superkarma: 0 28.04.2015, 10:02:00
 26. avatar
  [5] Léthé [*]

  Tak podobné seance jsem doma vždy odmítala. A že těch nabídek bylo. Vysavače, ekologické čistící prostředky, zazračné nože, kosmetika, a jiné fíčoviny. Kdysi jsem byla u kamarádky, kam přišla její sestra s Herbalaif a věřte mi, že jsem nenašla mezi ní a mezi Jehovisti žádný rozdíl. Dokonce se pak před ní i její sestra zapírala. Byla neodbytná. Nemám ráda když mě někdo do něčeho „tlačí“, nebo se mnou manipuluje. A podobní prodejci jsou na manipulaci vyškolení.

  1. na komentář reaguje Jasmína — #6
  superkarma: 6 28.04.2015, 09:50:09
 27. [4] manislava [*]

  Sml68

  superkarma: 0 28.04.2015, 09:41:06
 28. [3] cilani [*]

  gerda — #1 asi tak.. je to prostě hlavně reklama. Navíc, zvát si prodejce čehokoliv domů, je kravina, dle mého.

  1. na komentář reaguje Anai — #10
  superkarma: 3 28.04.2015, 08:24:03
 29. [2] ZdenaZ [*]

  určitě pěkně ztrávené odpoledne ale jsem zajedno s gerdou

  superkarma: 0 28.04.2015, 07:49:12
 30. avatar
  [1] gerda [*]

  Tak jsem si jen tak letmo spočítala, kolikrát v článku padne sousloví Mary Kay. Patnáckrát. Proto si myslím, že článek patří do komerční rubriky, neb je to reklama na MK jak vyšitá. Čímž neříkám, že je špatná - pro mě je nedůležitá, ale když už Novinky, tak by měly být o něčem jiném, než o zboží, co se má prodat.

  1. na komentář reaguje cilani — #3
  superkarma: 6 28.04.2015, 07:20:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme