.

Pozvánka: Třetí drakiáda se Šťastnou SIMkou proběhne v sobotu 10. října v Praze Letňanech

Rodina

Pozvánka: Třetí drakiáda se Šťastnou SIMkou proběhne v sobotu 10. října v Praze Letňanech

Tip na tento víkend:  Nyní vás chceme pozvat na poslední podzimní drakiádu, kterou pro děti i dospělé připravil virtuální operátor SAZKAmobil. Drakiáda se Šťastnou SIMkou proběhne v sobotu 10. října v Praze Letňanech. V neděli 27. září již proběhla drakiáda ve Velkém Meziříčí a v sobotu 3. října na Sychrově.

sychrov

Jak jsme vás již informovali, právě probíhá zajímavý projekt plný zábavy. O předchozích drakiádách jsme psali v článcích:

Kromě pouštění draků na vás čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.

sychrov2

Pro návštěvníky drakiád je připravena také soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat třeba přiloženými fixy. Soutěžit můžete také i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým k a sbírat tak hlasy.

Více informací o drakiádách, soutěži a místech, kde lze předplacenou kartu s dárkem zakoupit, naleznete zde.

sychrov3

SAZKAmobil drakiáda v Letňanech!

Již tuto sobotu se v pražských Letňanech uskuteční další drakiáda se Šťastnou SIMkou. Kromě pouštění draků na Vás čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.

sychrov5

Pro návštěvníky je připravena také soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat přiloženými fixy. Soutěžit můžete i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým a sbírat tak hlasy.

Registrace účastníků se bude konat v sobotu 10. října od 13 do 15 hodin na travnaté ploše u obchodního centra Letňany. Vyhlášení vítězů proběhne v 17 hodin.

sychrov6

 

 

   
08.10.2015 - Rodina - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] RenataMor [*]

  Sml59

  superkarma: 0 08.10.2015, 14:18:44
 2. [1] bobani [*]

  dobrá akce !

  superkarma: 0 08.10.2015, 10:21:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme