.

Pozvánka: Silvestr na Salabce – užijte si karneval!

Cestování

Pozvánka: Silvestr na Salabce – užijte si karneval!

Navštěvujete rádi krásná místa s jedinečnou atmosférou, kde se dobře najíte a oceníte kvalitní vína? Pak máme pro vás tip na barokní usedlost Salabku, která chystá netradičního Silvestra. 

salabka

Silvestr na Salabce – užijte si karneval!

Oslava příchodu nového roku na Salabce bude letos skutečně netradiční a zajímavá. Přeneste se do Benátek na místní karneval a oslavte Silvestr, jak se patří.

Čeká Vás bohatý program, chybět nebude taneční vystoupení ani stylová živá hudba. Samozřejmostí je skvělé degustační menu párované s místními víny a také půlnoční ohňostroj, u kterého se budete moci zahřát polévkou a svařeným vínem.

Masky nejsou nutné, ale vítány budou a k zakoupení jsou i na místě. O dopravu se nebojte – máme pro Vás kyvadlovou dopravu zdarma k nám i zpět do centra metropole.

Více na www.salabka.cz

Barokní usedlost Salabka www.salabka.cz je tvořena restaurantem, vlastní vinicí a První Pražskou Palírnou. Restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím je v Praze naprosto ojedinělá záležitost. Nádherně připomíná atmosféru viničních domů na francouzském venkově.

Ze staré stodoly se stal restaurant, ve kterém se vkusně snoubí historie a moderními prvky. Citlivě sladěné dřevo, kámen, sklo i železo tvoří velice příjemný interiér. Venkovní terasy s výhledy na vinici či věže hlavního města umocňují výjimečnost tohoto místa.

Kvalitní kuchyně

Místní kuchyně nabízí skvělá jídla z vynikajících surovin v podobě slunečné kuchyní. Styl, ve kterém se prolínají chutě a vůně všech krajin světa a moře, nabité energií slunce. Důraz je kladen samozřejmě na chuť, ale i vůni, design a kvalitu celého pokrmu. Kuchyně je rafinovaná v detailech a bylinky z vlastní zahrady umocňují celé kouzlo. 

Lahodná vína z vlastní produkce i z Francie

Nabídka vín potěší Vaše smysly a to jak francouzskými víny, tak i víny z vlastní produkce, tedy z místních svahů Salabky www.salabka.cz. Rozhodně je z čeho vybírat. Salabka se může pochlubit oceněními celé řady svých vín. Milovníky vína potěšíí i místní odrůdy vín, mezi které patří muškát, ryzlink rýnský a v posledních letech moderní Hibernal, dále Chardonnay, Sylván zelený, 

Náš článek: Nezapomenutelný zážitek můžete zažít v pražské barokní usedlosti Salabka s vlastní vinicí

   
27.12.2016 - Tipy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] MARIE MATEJKOVA [*]

  Tak to je super nápad. Karnevalu miluji. Hned bych tam sla,třeba doma někoho ukecámSml59

  superkarma: 0 20.02.2017, 13:49:15
 2. [2] Andreadornova [*]

  Na silvestra jsme vždycky doma...

  superkarma: 0 27.12.2016, 10:09:38
 3. [1] bobani [*]

  Silvestr neprožívám

  superkarma: 0 27.12.2016, 09:51:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme