Pokud hledáte inspiraci na dárky pod stromeček, sváteční dekorace a chcete načerpat trochu pozitivní energie, zastavte se na Prvních adventních trzích, které proběhnou v neděli 1. prosince v pražském showroomu společnosti PartyLite.

advent

Od deseti hodin pro vás bude připravena prodejní výstava nádherných a vysoce kvalitních svíček, vosků a bytových dekorací, do jejichž tajů vás zasvětí sama provozovatelka této oázy klidu Martina Pikalová. Dozvíte se řadu zajímavostí o výrobě svíček a dalších vonných produktů, které vznikají unikátní a patentovanou technologií výroby, vyzkoušíte „na vlastní nos“ řadu originálních vůní a jistě si vyberete tu, která sedí právě vám.

showroom

PartyLite vyrábí své svíčky a vonné vosky z toho nejkvalitnějšího potravinářského parafínu, který hojně využívá i kosmetický průmysl. Použité knoty jsou čistě bavlněná a vůně vosků míchají přední světoví návrháři. Díky tomu pálení těchto svíček nedráždí ani citlivé jedince, alergiky, astmatiky, děti ani zvířata.

advent

Pokud si tyto svíčkové unikáty chcete prohlédnout či zakoupit, zastavte se během 1. prosince 2013 na adrese Táborská 7. Kromě dekorací a vonítek tu na vás čeká i pestrá nabídka vánočního cukroví, které si můžete objednat, a ochutnávka výborných cejlonských čajů.

advent

Zkrátka a dobře, rádi vám usnadníme přípravu na letošní Vánoce. Přijděte sami, s kamarádkou, maminkou či dětmi, všechny vás srdečně uvítáme.

advent

Kdy:                1. prosince 2013 od 10 do 18 hodin

Kde:               Showroom PartyLite, Táborská 7

Kudy k nám: 3 minuty pěšky z metra Pražského povstání

                          5 minut od zastávky Palouček  - tramvaj č. 18PartyLite

Reklama