Na světě je tisíce náboženství, nespočet spiritualit a mnoho jmen, která označují Boha. Myslím, že stejně tolik, kolik je na světě lidských srdcí. Ale kolik je klíčů otvírajících dveře do skrytých síní? Milión nebo jen jeden univerzální, patřící do všech zámků? A stejné je to i s léčitelstvím …


Už po šesté otvíráme i letos od října Šamanský kruh a na něj bych Vás moc rádi pozvali. Termíny setkání: 4. – 5. října 2014 a pak každý první víkend v měsíci.

šamanka

Předchozí šamanské kruhy se zabývaly mnohými tématy - zkoumali jsme vnitřní i vnější prostor člověka, zkoumali jsme tabuizovaná témata v kolektivním vědomí a snažili se jim dát nové pochopení a obsah, hledali jsme, jaké jsou cesty za svobodou i vztah člověka k matce Zemi, na vlastní kůži jsme poznávali energetické vlastnosti lidského těla. Dotýkali jsme se smrti, spojenců, nekonečna, záměru, vědomí, dvojníka, přátelství, času, celistvosti … Stavitelé příběhů, Doma na Zemi, Volání do druhého kruhu, Putování za svobodou, Jsme jedné krve… Každý rok přinesl své specifické čarovné poznání, posunul nás vpřed, ale tento rok bude nad jiné zajímavý, protože nám otvírá královské brány léčitelství.

šamanka

A o čem tedy bude tento Léčitelský šamanský kruh? Pokusíme se na něm spojit a prozkoumat všechny dostupné exaktní informace z klasické medicíny, bylinkářství, ajurvédy, homeopatie, fyzioterapie, čínského léčitelství, magie atp. Prozkoumáme je, uložíme, ale kontakt s tělem a s jeho jednotlivými orgány navážeme šamansky. Pokusíme se naslouchat, komunikovat a vnášet na základě informací, ale především na základě sounáležitosti do těla člověka jednotu, harmonii a tak i zdraví. Najdeme univerzální klíče k léčbě lidských neduhů a zároveň se pokusíme překročit kolektivní informace o tom, co je vlastně léčivé a co není. Bude to parádní! Už se moc těšíme …

A tak bych ráda na Šamanský kruh pozvala především ty z Vás, kteří se zabýváte zdravím a nemocí, ať už vlastním nebo kvůli druhým. Vás všechny, kteří se chcete dotknout podstaty života, objevit a pochopit základní principy fungování lidského těla. A také vás, kteří máte odvahu, hloubku a pravdivost čelit Neznámu. Zkrátka všechny smělé a zvědavé ..


Víc o Šamanském léčitelském kruhu najdeš tady: http://www.pristav69.cz/3-102_6.-SAMANSKY-KRUH.htm
šamanka

Za celý Šamanský kruh se těšíme v říjnu na shledanou!
Markéta Švarcová, šamanka z Háje

 

Reklama