Domácnost

Pozvánka na veletrh DECOR & HOME od 7. do 9. září

Trendy neovlivňují jen módu a kosmetiku, ale i Vánoce! Ty jsou sice ještě daleko, ale světoví profesionálové už dávno vědí, co letos bude v kurzu. Chcete-li být i vy in, pak byste neměli chybět na veletrhu FOR DECOR & HOME, který od 7. do 9. září v PVA EXPO PRAHA v Letňanech představí nejžhavější vánoční trendy v oblasti dekorací a balení dárků. My můžeme už nyní prozradit, že letošní Vánoce budou ve znamení návratu k přírodě.

Vánoční trendy 2017

Chcete si vyzdobit váš domov na Vánoce jinak, než vloni, ale chybí vám inspirace? S tou pomohou profesionální floristé, kteří na veletrhu představí čtyři samostatné scény s trendy pro rok 2017 za využití produktů od vystavovatelů. „V letošním roce převládají zlatavé tóny a zemité barvy ve spojení s přírodním materiálem. V kombinaci s jednoduchým a čistým interiérem se oproti tomu objevují různobarevné syté kombinace zdánlivě neslučitelných barev, které navozují hravou a rozvernou atmosféru,“ říká florista Petr Sikora. Letošní scény uspokojí každého návštěvníka - představena totiž bude neotřele zpracovaná klasika i nadčasově pojatá extravagance. Přední čeští floristé Jan Karnet, Lukáš Kouřil, Matúš Danko a Petr Sikora chystají expozice na téma Cesta do historie, Návrat ke kořenům, Iluminace a Tajuplná džungle. První den veletrhu v 11.00 hodin proběhne ve Vstupní hale II komentovaná prohlídka pro všechny zájemce.

Ekologie na prvním místě i v balení vánočních dárků

eko

Nemusíte kupovat drahé balicí papíry, stačí vám například recyklovaný papír, provázek a zelená větvička. I tak můžete stylově zabalit vánoční dárek a navíc podle nejnovějších trendů. Se svými nápady, jak využít papírový odpad a vytvořit z něj dekorace a doplňky pro balení dárků, se na veletrhu podělí Radka Křivánková. Její workshop spojený s výstavou najdete ve výstavní hale 2, číslo stánku 4B08a.

Podzimní přízdoba hrnkových květin

eko

Do Vánoc ještě pár měsíců zbývá, zapomenout byste tak neměli ani na podzimní výzdobu. Dobré rady a tipy vám dá známá česká floristka Markéta Nagyová. Dozvíte se jak si na podzim vytvořit na balkóně či terase živou výzdobu v barvách podzimu. Ukázky budou probíhat ve čtvrtek mezi 12. a 13. hodinou a v sobotu od 11 do 12 hodin a od 13 do 14 hodin. Výstava z vyrobených hrnkových květin bude probíhat po celou dobu veletrhu na podiu ve výstavní hale 2.

TIP! Najdete na veletrhu: křišťálová klika HOLAR

klika

Křišťálová klika je kombinací tradičního českého křišťálu, ušlechtilé nerezové oceli, špičkového designu a vysoce kvalifikované lidské práce. Broušený křišťál je produktem sklářského řemesla v českých zemích již od 13. století. Díky letité tradici výroby českého křišťálu je zaručena jeho jedinečnost a prvotřídní kvalita.

Vystavovatel: Čegan, s.r.o., hala č. 4, www.holar.cz

 

Veletrh FOR DECOR & HOME

V pořadí 4. kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME nabídne dvě haly nabité nejnovějšími trendy, které se dostanou do našich domácností tyto Vánoce. Primárním cílem veletrhu je uzavírání předvánočních kontraktů, kterému napomáhá i vhodně zvolený termín na začátku září. Pozornosti však neujdou ani produkty s celoročním uplatněním: sklo, keramika, bytové a kuchyňské doplňky, zahradní dekorace nebo dárkové předměty.

Souběžně se uskuteční mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA a mezinárodní veletrh poštovních známek, mincí, telefonních karet, minerálů a sběratelství SBĚRATEL.

Více informací o veletrhu FOR DECOR & HOME najdete na www.fordecor.cz. Zlevněnou vstupenku můžete získat na www.fordecor.cz/sleva.

   
31.08.2017 - Dům a byt - autor: Kateřina Růžičková

Komentáře:

 1. [8] Darmovzalova [*]

  mám to z ruky

  superkarma: 0 31.08.2017, 15:40:09
 2. [7] bobani [*]

  tam by se mi líbilo , jen to mám z ruky

  superkarma: 0 31.08.2017, 14:13:51
 3. [6] Popoluška [*]

  lékavé, škoda že budu mimo Prahu

  superkarma: 0 31.08.2017, 10:36:02
 4. avatar
  [5] Hanula [*]

  Sml16určitě se tam najdou inspirace pro vylepšení bytečku....

  superkarma: 0 31.08.2017, 09:09:03
 5. [4] babiS [*]

  hezký věci to já můžu, ale mám to z ruky Sml68

  superkarma: 0 31.08.2017, 08:45:46
 6. [3] MARIE MATEJKOVA [*]

  Určitě to bude opět plné zajímavosti a inspiraceSml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 31.08.2017, 08:17:58
 7. [2] EliškaN [*]

  taky bych tam ráda jela , snad to dopadne

  superkarma: 0 31.08.2017, 07:29:02
 8. avatar
  [1] Eliana [*]

  Hned bych jela s kamarádkou, zkusím se ji zeptat!

  superkarma: 0 31.08.2017, 07:25:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme