Ještě vám chybí nějaký vánoční dárek? Chcete něco originálního a ještě se přitom pobavit, nebo seznámit se známými tvářemi? Zajděte tento víkend na Vánoční bazar v Mokré čtvrti.

bazar

Herečky Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko ho pořádají 17. a18. prosince  v Divadle DISK DAMU (Karlova 26 Praha 1) a srdečně zvou všechny nejen na nákupy, ale i na malé občerstvení.

V sobotu 17. a neděli 18. prosince od 10 do 20 hodin je bazar otevřen všem, kteří zatouží po zajímavém vánočním dárku (keramika, knihy, bižuterii, oblečení, umělecká díla, elektronika...), nebo chtějí prožít příjemné chvíle v předvánočním čase. Atmosféru dokreslí vánoční koledy v podání Cimbálové Muziky Michala Horsáka, pro všechny je připraveno hřejivé tekuté občerstvení.

Protagonisté dodávají: „Pro nejnáročnější návštěvníky bazaru budou k dispozici tzv. tuzexové, neboli prémiové sekce, v nichž budou k dostání ty nejluxusnější dárky a oblečení. Každoročně připravujeme drobná překvapení, letos to budou například Hovory s Bohem, Polepšovna mazlíčků či koutek pro dospělé.“

bazar

Vánoční bazar v Mokré čtvrti bude opět zakončen zábavným večírkem Snesitelná lehkost pití v Lucerna Music Baru 19. prosince od 20 hod. Večerem opět provázejí Tatiana, Aňa a Peter, vystoupí řada známých umělců, mezi kterými nebudou chybět Mig 21, Dan Bárta, Roman Holý, Petr Čtvrtníček, Tereza Černochová, Matěj Rupert, Vojtěch Dyk v doprovodu B Side Band a další.

Výtěžek vánočního bazaru bude prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem a projektu www.darujspravne.cz Fóra Dárců ČR věnován na dobročinné účely. Získané peníze jsou každoročně rozděleny do tří částí. Jedna část určená Nadaci Terezy Maxové dětem odchází na financování projektů zaměřených na děti, příjemci dalších dvou třetin jsou vybíráni během roku.

Reklama