.

Pozvánka na Lipno

Cestování

Pozvánka na Lipno

dZima, až praští, doma děti plné energie, které je potřeba zabavit. Už jste vyzkoušeli skiareál na Lipně? Od loňského roku patří k naprosté špičce v nabídce pro lyžaře, zvláště ty malé. Nečeká vás adrenalin ani nervy, ale klid, pohoda a zábava.

Modernizace areálu přišla na desítky milionů korun, přesto je cena permanentek díky krizi fantastická – například dítě do 18 let v doprovodu jednoho rodiče zaplatí ve všední den jen 20 korun!

 

Sjezdovky tu sice nejsou nijak prudké, ale naleznete zde mezi mnoha modře označenými i dvě téměř kilometrové červené, takže nejste-li vyloženě nároční lyžaři, zajezdíte si zde celá rodina, aniž byste se kvůli začínajícím dětem museli nějak omezovat. Pro snowboardisty je připraven snowpark vhodný jak pro děti, tak pro zkušené jezdce. lNovinkou je 800 m dlouhá zábavná snowcrossová dráha. Čeká zde i večerní lyžování na 1300 m dlouhé Jezerní sjezdovce.

Abych vám mohla podat zcela vyčerpávající nabídku, zavolala jsem řediteli zdejšího Infocentra Ing. Martinu Řezáčovi. Na co se tedy můžete těšit?

Ceny, ceny, ceny!

Za dětské ceny zde lyžuje mládež až do 18 let! Děti do 5 let jezdí za 20 korun na den, stejné je to například i v případě teenagera do 18 let, který přijede s jedním rodičem (ovšem jen ve všední den). Další bomba je v podobě dárku ke svátku či narozeninám. Slavíte je na sjezdovce? Ten den i vy lyžujete za 20 korun, ať vám je, kolik chce. Více podrobností na http://www.lipnoservis.cz/index.php?lang=cz&art=page&p

Bruslení

A jestli vás omrzí lyže, vůbec to nevadí, protože tady se nudit určitě nebudete. Místo lyží vytáhněte brusle a projeďte si nejdelší bruslařskou dráhu světa! Měří skoro 11 kilometrů a vede napříč zamrzlou lipenskou přehradou. Po loňském měření investoři přišli na to, že je delší než dosud nejdelší dráha tohoto druhu v kanadské Ottavě. b

Aquaworld

Po celodenním lyžování, nebo klidně i místo něj se můžete přijít vyřádit do bazénů, vířivek, na skluzavky nebo v protiproudu protáhnout svaly. Připraveny jsou i finské sauny s bylinkovou esencí a masáže.

Pěší túra

Podél lipenského jezera vede 6kilometrová cyklostezka, která je v zimě upravovaná jako cesta pro pěší. Je po celé délce osvětlená a vede do blízkého města Frymburg, které je jediným městem v ČR, stojícím na poloostrově. Zároveň drží další primát, a to ve vlastnictví nejrozsáhlejšího wellness komplexu v republice.

Wellness

Frymburg je město historické s barokním kostelem, promenádou a již zmíněným obřím wellness komplexem. Najdete ho ve Wellness hotelu Frymburg a těšit se můžete na saunový svět, beauty program, solária, thajské masáže a relaxační zónu. Více na www.hotelfrymburg.cz Dostanete se sem buď pěší osvětlenou stezkou podél jezera, nebo přímo na bruslích po lipenské přehradě.

Zábavné akce na leden

Rossignol Demo Tour

16.–17. ledna 2010

Zábavná dvoudenní akce plná hudby a soutěží o zajímavé ceny. Zdarma si můžete vyzkoušet nejnovější lyže a další produkty od společnosti Rossignol.

Snow Tour Czech Republic 2010

23. ledna 2010

Celodenní zábavný program pro všechny věkové kategorie, lyžaře i nelyžaře.

Rokie Cup - český pohár ve snowboardingu 2010

29.–31. ledna 2010

Skiareálu Lipno pořádá Pohár ve freestyle snowboardingu pro muže a ženy.

Tak co, neláká vás to třeba na víkend nebo jarní prázdniny?

   
06.01.2010 - Doma - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. [8] Martina59 [*]

  Ubytování určitě apartmány Lipno

  superkarma: 0 18.03.2013, 15:20:22
 2. avatar
  [4] 13042000 [*]

  My tam jedeme shodou okolností právě 16.1. Škoda, že narozeniny budu mít o pár dnů dříve. Sml15

  superkarma: 0 07.01.2010, 15:01:47
 3. [3] FAXÍK [*]

  krásná pozvánka na Lipno Sml67

  superkarma: 0 06.01.2010, 13:45:40
 4. avatar
  [2] femme [*]

  láká mě to bruslení na nejdelší bruslařské dráze světa, to musí být žůžo Sml67 Sml22

  superkarma: 0 06.01.2010, 10:52:54
 5. [1] Hlavja [*]

  láká, ale bohužel to nejde. v době  jarních prázdnin budu v práci a navíc už nemám malé děti, ani vnoučata. ale mám k tomuto místu moc pěkný vztah, hned po svatbě jako mladí jsme tam 3 roky bydleli.

  superkarma: 0 06.01.2010, 08:59:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme