Zdraví

Pozvánka na EKO denPokud ván není lhostejný osud naší přírody, jste co nejsrdečněji zvány na EKO den, který pro vás připravili společnosti Skanska a Prague International Marathon.Už podle názvu jednoho z partnerů, můžete předpokládat, že jde o běžecký projekt - rodinně zaměřený ekologický běh.Jak pořadatelé uvádí „cílem EKO dne je upozornit na problematiku životního prostředí a vyzdvihnout potřebu pozornosti vůči její ochraně s důrazem na přijmutí individuální odpovědnosti každého z nás a podpořit aktivní, zdravý přístup k životu.“Vedle ekologického běhu, který je jednou z hlavních částí Ekodne, bude pro účastníky v místě startu i cíle připravena řada doprovodných aktivit jak zábavného, tak informačního charakteru. 

 

Aktivní účast na EKO dni je odměněna krásnými dárky s logem Eko dne.Pokud máte o akci zájem zde jsou informace o čase, místě a podmínkách registrace:

 

Kdy? 13.5. 2006

Kde? Start : Václavské náměstí

         Cíl: Staroměstské náměstí

Registrace: na stránkách www.pim.cz (zde najdete potřebné informace a adresu, registrace probíhá v sekci Golf Plus Rodinný běh a stačí když se při registraci prokážete symbolickým množstvím odpadního materiálu např. 3 plastové láhve, kus skla, plechovka apod.)

   
09.05.2006 - Zdraví - autor: Natálie Rolková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Linde [*]

    já myslím, že okolo trasy budou tak narvané koše odpadky z občerstvení, že nebude potřeba se prokazovat nějakými vlastními odpadky.
    Pod pojmem EKOden jsem měla představu, že se sejde skupinka lidí a vysbírá odpadky po krajině, podél silnic, nebo půjde a zasadí stromy. Né nějaký běh skrze pár ulic Prahou Ale pokud to splní účel a lidi začnou víc třídit, proč ne , ať si zaběhaj, shodí

    superkarma: 0 10.05.2006, 06:02:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme