Rodina

Pozvánka do divadla: Brum pro nejmenší medvědy

Nebojte, nezbláznili jsme se, Brum je název divadelního představení, které si divadlo Minor připravilo pro ty úplně nejmladší diváky. Zvažujete, jestli už jsou vaše ratolesti dost staré na pohádku či loutky a stále nevíte? Tak už dál neváhejte a vezměte je do Minoru. Brum bude bavit i ty nejmenší.

brum

Dny už se nám sice začaly prodlužovat, ale zima ještě rozhodně nekončí. Pokud máte stejně jako já každý druhý den dilema, kam v tomhle počasí vyrazit s malými dětmi, určitě uvítáte tip na unikátní divadelní představení, které si pro nejmenší diváky a jejich rodiče připravilo právě pražské divadlo Minor.

Jedinečnost představení Brum (pro nejmenší medvědy) tkví v tom, že je citlivě připraveno a koncipováno pro úplně nejmenší děti. Doporučený věk 0–3 roky. Já jej shlédla s rok a čtvrt starým synkem, který byl úplně nadšený, takže zvažuji, že půjdeme ještě jednou. Mezi ostatními diváky byly jak děti mladší, tak i starší a všechny vypadaly, že si to moc užily. Inscenace je založena na hře barev, světel, stínů a hlavně na hudbě, takže upoutá i toho nejmenšího diváka.

Představení trvá pouze 30 minut, takže pozornost udrží i menší děti, a hraje se v dopoledních hodinách, takže nikdo není unavený. Celé se to odehrává v baru Loutka, kde je omezená kapacita, a pro děti i jejich rodiče je zde připraveno příjemné posezení na polštářích.

Brum je interaktivní podívanou a role herce a diváka se v průběhu představení stírá. Zpívají se písničky a děti mají mnoho prostoru k vlastnímu hraní. Na představení se totiž podílí jak účinkující, tak i děti a jejich rodiče.

brum2

Pokud máte obavy, jestli bude vaše dítko hodné, odložte je stranou. V Minoru se na vás nebude nikdo zlobit, když budete něco řešit přímo v průběhu představení. Dovoleno je pak také samozřejmě chodit, lézt a jinak dovádět, nebo si dát svačinku. „Medvědí představení“ je pro to jako stvořené a v Minoru není dětem nic zakázáno.

brum3

Kouzelný svět Minoru nemusíte opouštět hned po představení – děti je možné vzít do nádherného a magického prostoru, který se nachází v galerii pasáže hned vedle kavárny. Vnitřní hřiště nabízí řadu prolézaček, skluzavek, domečků a dalších atrakcí, ze kterých nebudete moct děti dostat. Doporučuji dát si kávu a dortík, naplánovat volné odpoledne a užijí si to určitě nejen děti, ale i vy. Já byla nadšená.

brum4


Brum (pro nejmenší medvědy)

Režie: Jiří Jelínek
Hrají: Naďa Husáková, Jiří Jelínek, Filip Nebřenský

Divadlo Minor
Vodičkova 6
110 00  Praha 1

Pokladna
Po - Pá: 10.00 – 13.30 a 14.30 – 20.00
So - Ne: 11.00 – 18.00

Více Info zde.

Čtěte také:

   
16.01.2015 - Děti - autor: Eva Sotonová

Komentáře:

  1. [1] janavys [*]

    Moc hezké pro mrňousky.Sml67

    superkarma: 0 16.01.2015, 20:07:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme