Léto uprostřed jižní Francie si můžete od pátku 15.12. až do neděle 17.12. užít na nevšedním předvánočním trhu v Paláci Křižík, nacházejícím se na ulici Plzeňská 100 metrů nad nákupním centrem Nový Smíchov (roh ulice Plzeňská a Radlická). V krytém atriu paláce, přístupném po velkorysé rekonstrukci poprvé široké veřejnosti, se totiž od 11 do 20 hodin otevře tržiště s pravou provensálskou atmosférou. Koupit na něm můžete zejména zdravé domácí produkty – čerstvou zeleninu, ovoce, sýry a další francouzské delikatesy. Kromě těchto lahůdek budou stánky nabízet i tradiční rukodělné výrobky, jako jsou šperky a keramika.

 

Náladu bude vždy od 18 hodin zpříjemňovat živá hudba, na programu je dále i polévka dne, masové speciality, dezerty a pravidelné ochutnávky nabízených produktů. Vítány jsou i děti: připraveno je pro ně místo na dovádění a palačinky (ty můžou ochutnat zdarma, výměnou za kupóny rozdávané hosteskami u Anděla).
Vánoční trh v Paláci Křižík zakončí v neděli 17. prosince v 17 hodin tombola, v níž mohou všichni návštěvníci vyhrát zajímavé dárky.

 

Tisková zpráva 


Milé ženy-in,
zde máte další možnost, jak doplnit vánoční jídelníček. Proč ne o francouzské delikatesy.
Můžete je třeba věnovat jako dárek nějakému gurmánovi v rodině.
Kdo to nemá do Prahy moc daleko, neměl by si tento trh nechat ujít.
Reklama