Zdraví

Pozor: Žádosti o finanční dary pro postižené podejte do konce května

Možnost, do kdy mohou jednotlivci nebo organizace u společnosti Mandre zažádat o finanční dar, se krátí. Své žádosti mohou zasílat do konce května.

Tříapůlletý Vojtíšek ze Střelic u Brna je chlapeček se speciálními potřebami. Trpí epilepsií, myoklonickou epileptickou encefalopatií, svalovou hypotonií a opožděným psychomotorickým vývojem.

Kompenzační pomůcky, které nepatří k nejlevnějším, musí vzhledem ke svému věku a rychlému růstu měnit častěji než větší děti či dospělí.

„Příběh Vojtíška byl pro nás impulsem, abychom finanční dary začali poskytovat pravidelně,“ říká Ivor Ševčík z Mandre Group, která loni Vojtovi přispěla na speciální rehabilitační kočárek Patron Tom Streeter. Kočárek stimuluje správné svalové skupiny a chlapec ho každodenně používá pro procházky, cestování za lékaři, rehabilitací, do centra rané péče a do školičky za kamarády.

Mandre Group postižené spoluobčany podporuje dlouhodobě a systematicky, vytváří pro ně stovky pracovních míst a intenzivně pro ně na trhu práce hledá uplatnění.

Malý Vojta odstartoval program pro hendikepované nebo osoby v nouzi, který poběží každoročně.

I Vy můžete zažádat o finanční dar na zakoupení kompenzačních zdravotních pomůcek, ozdravných pobytů, asistenční služby nebo pracovních pomůcek. Své žádosti pro letošní rok můžete podávat už pouze do konce května.

 KONTAKTY PRO PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ

Mandre Group s.r.o.

Hvězdová 306/10

602 00 Brno

tel. 511 111 990

info@mandre.cz

   
29.03.2011 - Zdraví - autor: Michaela Kudláčková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme