O letošních Vánocích nezapomeňte nadělit nejméně jeden dárek pod stromeček i sama sobě. Vyhrajte luxusní dárkovou kazetu v hodnotě 4 270 Kč s omlazující řadou Skin Active od vyhlášené americké dermokosmetiky Neostrata. Přípravky obsahují unikátní SynerG Formuli, která stimuluje buněčnou obnovu, zlepšuje tón pleti, podporuje tvorbu kolagenu a chrání pleť před oxidativním poškozením. Dopřejte své pleti pokročilou a komplexní anti-age péči, kterou doporučují přední čeští i zahraniční dermatologové!

Zapojte se do vánoční soutěže o 2 luxusní dárkové kazety s anti-age dermokosmetikou NeoStrata.


Jaké 3 konkrétní produkty v dárkovém balení objevíte?
 
Matrix Support SPF 30

Denní péče pro posílení a obnovu pleti s obsahem antioxidačního komplexu k neutralizaci volných radikálů, peptidů pro stimulaci kolagenu i v hlubších vrstvách kůže, Retinolu posilujícího pevnost pleti a UVA i UVB filtrů ochraňujících pleť před nežádoucími účinky slunečního záření.

Intensive Eye Therapy
Extra účinný oční krém k obnově a vyplnění jemné kůže v oblasti okolo očí s extraktem z jablečných kmenových buněk, s peptidy posilujícími tvorbu kolagenu a s kofeinem k redukci otoků, stejně jako pro optické prozáření celého očního okolí.

Antioxidant Defense Serum
Vysoce koncentrované sérum obsahující osm silných a účinných antioxidantů určených k boji proti oxidativnímu poškození pleti, které je hlavní příčinou stárnutí pokožky v důsledku UV záření. Sérum je vhodné pro denní použití, aplikuje se ideálně pod přípravek s ochranným faktorem.
 
Vyzkoušejte své štěstí v soutěži a pokud přece jen nebudete ani jedna ze dvou vylosovaných, nenechte si ujít mimořádnou akci Vánoce nad míru, která až do 31. 12. běží na www.neostrata.cz. V rámci speciální vánoční nabídky zde obdržíte 3 produkty dle vlastního výběru za cenu dvou. A to se vyplatí! ;-)


Chcete tento dárkový set získat? Soutěžit můžete ZDE.

Reklama