bebe

Chcete vyhrát snídani svých snů? Máte ji na dosah. Stačí se zapojit se do soutěže se sušenkami BeBe Dobré Ráno. Kupte si jakákoli balení sušenek BeBe Dobré ráno a pošlete čárové kódy z obalů. Každý týden vyhrává deset soutěžících, kteří jich pošlou nejvíce (počítáno podle součtu gramáží zakoupených výrobků).

Vyhrát můžete i jinou cestou. Na webu www.RanoSnu.cz se můžete podělit s ostatními o své nejkrásnější ráno, na které si vzpomínáte. Pokud zaujmete a nasbíráte nejvíc bodů, získáte víkend se snídaní snů.

Ale pozor! Do konce soutěže už zbývá jen pár dnů! O snídani svých snů můžete soutěžit do 24. 10. 2010. A proto neváhejte a pište.

Na stránkách www.RanoSnu.cz se právě teď nachází 127 soutěžních příspěvků a o první místo se perou tyto dva:

„Nejkrásnější ráno jsem prožila po probdělé noci na porodnickém oddělení v Podolí v roce 2000. Večer se mi narodila má první dcera a já si až za úsvitu uvědomila, že ten zázrak, co se v noci stal, byla pravda a já se stala maminkou. :-)

„Krásné ráno?...těžko říct, jak pro ostatní osůbky, ale pro mě je jistě krásné ráno takové, když mě ráno probouzí sluneční paprsky vedle milované osoby, která donese ranní snídani až do postýlky. Vedle voňavé kávy nesmí samozřejmě chybět ani sušenky BeBe, které mi dodají energii na zvládnutí celodenních povinností s radostí a úsměvem. :)“

Podrobnosti soutěži najdete na stránkách www.ranosnu.cz nebo v článku ZDE.

 

Reklama