.

Pozor! Nová cyklotrasa

Cestování

Pozor! Nová cyklotrasa

 

V okolí Tábora byla slavnostně otevřena nová Cyklotrasa Bohemia, která byla vybudována z iniciativy značky Bohemia Chips. Všichni přítomní si mohli vyzkoušet několik netradičních zábavných cyklistických i necyklistických soutěžních disciplín.

Do slavnostního odpoledne i sportovního zápolení se zapojily také známé české osobnosti – Klára Doležalová, Jolana Voldánová, David Suchařípa, Ivana Jirešová, Radka Fišarová, Vlasta Horváth, Jitka Zelenková, Viola Ottová, Michal Holán a Kateřina Langerová.

Slavnostního přestřižení pásky se ujal David Suchařípa a Ivana Jirešová spolu s marketingovou manažerkou, Lenkou Pošarovou. „Jižní Čechy se mi velice líbí a okolí Kozího hrádku je mi dobře známé.Je tu moc příjemné prostředí, jsem moc rád, že značka Bohemia Chips přispěla k vybudování tak krásné cyklotrasy se spoustou míst k odpočinku a k občerstvení, kde se každý může pokochat nádhernou přírodou. Akce se mi líbila a byla tady moc příjemná parta lidí. Měl jsem tu spoustu přátel a kolemjdoucí byli také velmi vstřícní.

Jsem se moc rád, že jsem mohl soutěžního zápolení zúčastnit a přispět tak k celkově vydařenému dni,“ dodal David Suchařípa.

 

Cyklotrasa Bohemia

 

Okruh Cyklotrasy Bohemia je 53 km dlouhý a po cestě lze navštívit Chýnovské jeskyně, Choustník, zříceninu Kozí hrádek nebo nedaleké historické město Tábor. Na trase jsou umístěny mapy, které pomohou cyklistům zorientovat se na trase a odpočinout si budou moci na několika odpočívadlech. Mapy i odpočívadla vybudovala značka Bohemia Chips.   
10.06.2008 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Happy-Peti [*]

  Tak kopce tu na Táborsku trochu jsou, ale po týdenim cyklokursu v Českym ráji musim říct, zlatý kopce na Táborsku. Tady ujedu v pohodě za celej den i 100 km, a ta jsem měla po 40 km za celej den plný kecky.

  superkarma: 0 10.06.2008, 17:59:44
 2. avatar
  [4] arjev [*]

  Jasmína: kvalitní kolo, pomocníka do pedálů a kopec nekopec, jede se dál

  superkarma: 0 10.06.2008, 12:08:53
 3. avatar
  [3] wich [*]

  A kdy se začne nějak kompletovat síť cyklostezek na Severní Moravě a ve Slezsku? Stezky tu jsou, vedou přes hezká místa, ale není v nich pořádná provázanost a aby se k nim člověk dostal, musí přes místa, kde ten provoz není nic moc bezpečný.

  superkarma: 0 10.06.2008, 10:07:16
 4. avatar
  [2] Hanela [*]

  Jasmína: řekla bych, že hodně

  superkarma: 0 10.06.2008, 09:13:03
 5. [1] Jasmína [*]

  To je na celý den, těch 53 km. A krajina je tam krásná. Jen bych potřebovala vědět, jak moc je to kopcovitý

  superkarma: 0 10.06.2008, 08:22:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme