Nejen ženy chodí na ostro. Někteří muži (zvláště starší generace) si s tím také moc hlavu nelámou a klidně si udělají pohodlí, že je vídět víc, než je estetické. Píše naše čtenářka s nickem black.bird.third.

Přeji pěkný den. Chodit naostro? Chodím. Ale jen doma. Jsem ráda, když přijdu z venku a můžu si udělat „pohodlí“. Sundám vycpanou push-upku, která mě stejne pořádně škrtí. (Budu si muset koupit pořádnou podprsenku, která neškrtí.) Obléknu si tričko na tělo. Úplně volné tričko by zase moc dráždilo... to taky nemusím. A naostro „dole“? Jen doma a pod kraťasy, takže není nic vidět. Ven bych bez spodního prádla nevyšla. Představa visících, houpajících se prsou pod tričkem není zrovna pěkná.

Jedna sousedka, už je bohužel po smrti, chodila téměř pořád naostro. Tedy - alespoň bez podprsenky. To bylo vidět. Prsa až k pupíku, vytahané světlé tričko, nadváha, ... to vše spolu s kolébavou chůzí dělalo své. Její vnady každý, i když nechtěl, viděl. Nejspíš bylo obtížné sehnat tu správnou velikost.

Soused, co k nám jezdí na chalupu, má v létě taky rád pohodlí. Nedávno mi manžel povídá:“ Viděla jsi Pepu?“ A já na to: „No jasně, vždyť tu seděl s námi, teď šel domů, co jsem jako měla vidět???“ (- Pepa - sedmdesátník s nadváhou) A manžel na to:“No jak tu seděl a byl rozkočenej, že mu vylezly...“ Byla jsem ráda, že jsem se tam ani na okamžik nepodívala. Opravdu nemusím vidět všechno.

A já? Přiznám se, že jednou jsem šla opravdu na ostro! A to bez podprsenky i bez kalhotek. Ve dvanácti letech jsem byla v nemocnici na operaci z uštíputou částí loketní kosti. A když si pro mě táta jel (mamka musela být v práci), aby mě odvezl domů, přivezl mi v tašce věci na převlečení, co našel doma. Tehdy se ještě nemohly osobní věci nechávat v nemocnici. Otevřela jsem tašku, vysypala ji, hledala spodní prádlo a ono nikde. Nedokázala jsem si představit, že půjdu domů „na ostro“. Ale šla jsem. Celou cestu k autu jsem dávala pozor, aby mi nespadly kalhoty, nevykasalo se tričko (že by se vykasalo až ke krku ... nulová pravděpodobnost...). Ve dvanácti letech jsem z toho měla hrůzu, že by někdo viděl víc, než je zdrávo. Naštěstí se nic hrozného nestalo a domů jsem dojela ve vší cudnosti.

Dnes jdu ven bez podprsenky, jen když mám tričko nebo šaty, pod které se prostě podprsenky nenosí. Je ale pravdou, že takových věcí moc nemám!

Příjemný den všem se spodním prádlem i těm „na ostro“. A pozor na „větrající“ sousedy.

S pozdravem black.bird.third

Milá black.bird.third, díky za vtipné příhody na dnešní téma

Text nebyl redakčně upraven

Jsem zvědavá, s čím přijdete vy, milé žny-in? Máte také nějakou příhodu, která by se hodila k dnešnímu tématu?

napište na redakce@zena-in.cz

 

 

 

 

 

 

Reklama