Novinky

Pozor, bakterie útočí

Konečně se léto ukázalo ve vší parádě a já se radovala ze slunečných dní, jenže jak to bývá, každá mince má svůj rub i líc, stejně jako teplé počasí, které především přeje i velmi nepříjemným zdravotním komplikacím.

To jsem pocítila bohužel i na vlastní kůži. Ještě v úterý jsem si užívala skvělou grilovačku s kamarádkami, a druhý den z čista jasna mě skolila střevní chřipka. Musím říct, že už jsem jich pár měla, ale tohle bylo peklo. Opravdu jsem myslela, že je to můj poslední den. Teplota přesahovala 39 °C, neskutečné křeče v žaludku, vážně jsem myslela, že to nedám.

bakt

Dnešek už je podstatně lepší, i když ještě stále se necítím v plné síle. Proč to ale píši, během včerejška jsem dokázala nakazit rodiče, kteří se o mě starali, a zjistila jsem od paní doktorky, že momentálně tyhle zažívací problémy jedou ve velkém, a to právě díky velmi teplému počasí, které bakteriím svědčí, navíc jsou velmi infekční.

Takže, milé čtenářky, buďte na sebe opatrné, a pokud vás to postihne, raději vydržte pár dní doma, přece nechcete nakazit své drahé kolegyně (stejně jako nechci ani já)!

Já se vždy snažím na všem špatném vidět i něco dobrého, takže výhodou je, že nemusím držet nějakou nesmyslnou dietu do plavek, protože takhle ploché břicho jsem snad ještě nikdy neměla. Alespoň už dopnu své o číslo menší džíny, a nemusím se do nich rvát jako slečna na videu. :-)

 

   
12.06.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] macasev [*]

  No tak nevím, ale byla jsem přesvědčená, že nakažlivá střevní chřipka je virového původu, s bakteriemi to nemá nic společnéhoSml80

  superkarma: 0 12.06.2014, 21:26:41
 2. [3] Rikina [*]

  To fakt nemáte nic zajímavějšího, než zprávu o střevních potížích redaktorky? Sml80

  superkarma: 3 12.06.2014, 15:23:07
 3. avatar
  [2] hubajda [*]

  lenig — #1 je to aj me tez dumam kde jsem k zanetu prisla

  superkarma: 0 12.06.2014, 15:12:59
 4. avatar
  [1] lenig [*]

  no, tak mě nepostihla chřipka, ale zánět močového měchýře...jestli z vedra nebo z nutného průvanu, to nevím Sml68Sml80Sml68

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 12.06.2014, 14:49:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme