Rodina

Poznejte svět nekonečné fantazie s novou řadou LEGO® Elves

Sen o zázračném LEGO® světě plném kouzelným elfů se stane v březnu skutečností! Přichází nová magická řada LEGO® Elves! Všechny stavebnice z této kolekce provází příběh o Emily Jones. Dívence, která se propadla do kouzelné říše elfů a snaží se najít cestu zpět domů. Ve svém tajuplném království ji přivítají Aira, Farran, Naida a Azari.

Lego Elfs

Tito čtyři elfové pomáhají Emily nalézt a odemknout portál, kterým se dostane zpět domů. Pro odemčení portálu musí Emily s jejich pomocí získat čtyři klíče. Tvůrci řady LEGO Elves schovali fanouškům tajemné klíče do několika různých stavebnic. Díky nové řadě mohou děti objevovat a dotvářet si vlastní fantastický svět plný kouzel i opravdového přátelství. Řada LEGO Elves kombinuje magické detaily a tajuplné minifigurky pro opravdový zážitek ze stavění a zábavnou hru.

Lego Elfs

Řada šesti nových stavebnic LEGO® Elves, s magickými prvky a detaily podněcujícími dětskou fantazii, je určena dívkám od 7 do 12 let. Hlavní stavebnicí je 41075 Elfský úkryt v koruně stromu s magickým portálem, který přenese Emily zpět do světa lidí. Součástí tajuplného úkrytu je pohyblivá střecha z listů, kouzelný provazový žebřík a výtah do koruny stromu. Když je stavebnice postavená, stačí jen společně s minifigurkami elfů Azari a Farranem pomoci Emily najít čtyři klíče, které potřebuje k otevření portálu.

Prvním elfem, kterého děti potkají na dobrodružné výpravě s Emily Jones, je Naida Riverheart. Se stavebnicí 41072 Naidiny tajné lázně je tato elfka přenese do svého vodního království. Užijí si zde zábavu pod vodopádem a odhalí skrytá tajemství v jejím zlatém deníku. Jen nesmí zapomenout také získat jeden z klíčů! Pomůže jim kouzelná mapa a chytrý delfín Delphia?

Lego Elfs

Elfka vládnoucí silou větru Aira Windwhistler je vynálezkyní všeho možného. Najít ji děti mohou v oblíbené dílně díky stavebnici 41071 Aira a její tvůrční dílna.  Poté stačí využít její magické schopnosti a postavit létající stroj, díky kterému Emilyni kamarádi získají další klíč od portálu!

Křišťálové vody elfího království jsou neuvěřitelně třpytivé. S pomocí stavebnic 41073 Naidina loď pro velká dobrodružství lze snadno prozkoumat magickým dalekohledem rozlehlá moře a průzračné tůně. Na dně moře se skrývá nádherná mušle. Dostanou se k ní společnými silami elfové Aira a Naida? A je v lesklé mušli schován vodní klíč? Je nutné vydat se na dno kouzelného moře a otevřít překrásnou mušli!

 

Země elfů je plná překvapení. Jedním z těch nejbáječnějších je 41076 Farran a křišťálová jáma. Bude na dně jámy ukryt další z kouzelných klíčů? Malí elfí průzkumníci se mohou spojit s tajemnou veverkou a musí zjistit, jestli budou Farranovi stačit kouzelné schopnosti na proniknutí do křišťálové jeskyně.

Lego Elfs

S hledáním dalšího klíče pomůže Azari Firedancer a její ohnivá liška Flamy. Hledači portálu musí nejprve postavit stavebnici 41074 Azari a kouzelná pekárna a poté se pustit za dalším klíčem. Azari ráda přijme za projevenou laskavost nabídku na pomoc s upečením chleba ve své kouzelné troubě. Nyní zbývá jen vycvičit lišku Flamy, aby po proudu lávy doběhla pro poslední chybějící klíč, a Emily bude moci zpět domů!

Lego Elfs

   
31.03.2015 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] pohadka [*]

  Náš dvouleťák má zatím jen duplo, tak uvidíme později, co ho okouzlí z jiných sad.

  superkarma: 0 31.03.2015, 14:55:37
 2. [6] manislava [*]

  super ale kde brát pořád peníze dítko by nejraděj mělo od lega vše

  superkarma: 0 31.03.2015, 10:57:56
 3. avatar
  [5] delfi.na [*]

  kimil — #3 taky jich máme několik a nebyl dárek, aby nebylo lego, to bylo radosti Sml16

  superkarma: 0 31.03.2015, 09:34:18
 4. [4] Lenda26 [*]

  Lego je super hračka,ale tohle nevypadá teda nic moc Sml23Sml68

  superkarma: 0 31.03.2015, 08:42:17
 5. [3] kimil [*]

  Lego je úžasná věc. Synové jsou už dlouho dospělí, ale všechna lega, která dostali, máme schovaná. Určitě se budou ještě hodit.Sml67

  1. na komentář reaguje delfi.na — #5
  superkarma: 0 31.03.2015, 08:00:37
 6. [2] alenabl [*]

  Lego milují vnuci taky, teď máme miminko, tak pro něj koupím Lego Duplo - to ještě nemají, jinak mají ještě Lego i po mém synovi.Sml67

  superkarma: 0 31.03.2015, 07:44:27
 7. avatar
  [1] rendvo [*]

  Lego u nás taky frčí ve velkém máme zatím lego safari a lego duplo velký boxSml30 syn si s tím opravdu moc hezky vyhraje.Sml67

  superkarma: 0 31.03.2015, 00:39:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme