Styl

Poznejte luxusní značku spodního prádla Maison Close

Maison Close je francouzská značka spodního prádla. Na trhu se objevila v roce 2006 a od té doby její hvězda pořád stoupá. Úspěch sklízí především se svou kombinací luxusu, sofistikovaných materiálů a odvážných střihů, díky jejichž rafinovanosti se v prádle Maison Close cítí každá žena jako svůdná bohyně.

f n

Od Maison Close jsou k dostání například klasické soupravy, body, noční košilky, sukně a mnoho dalšího. Tato značka kromě prádla navíc nabízí i širokou škálu doplňků, mezi nimi například i punčochy, rukavičky, masky a vějíře.

jk k

Zakladatel značky Maison Close Monsieur le Français, známý též jako Nicolas Busnel započal svou kariéru v marketingu a PR už v roce 1988. O osmnáct let později přichází na trh se svou vlastní značkou luxusního spodního prádla Maison Close, která si díky své nápaditosti a rafinovanosti okamžitě získala mnoho příznivců ze světa erotiky a estetiky.

h

Hlavním cílem Nicolase Busnela je navrhovat prádlo, díky němuž si bude každá žena připadat žádoucí a zároveň se v něm bude cítit spokojeně a sebejistě. I proto u Maison Close naleznete mnoho tematických kolekcí a barevných variací, ve kterých své favority naleznou i ty nejnáročnější klientky. Nicolas Busnel se navíc i dnes – deset let po úspěšném startu Maison Close – osobně podílí na uměleckém vedení všech projektů této značky a také na designování každé nové kolekce. Klade obrovský důraz na detail a k největším zdrojům jeho inspirace patří především díla fotografů Hanse Feurera a Helmuta Newtona.

www.intimity.cz

   
12.08.2016 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Andreadornova [*]

    Sml67

    superkarma: 0 12.08.2016, 18:48:31
  2. [1] bobani [*]

    spokojím se s prádlem od Astratexu

    superkarma: 1 12.08.2016, 09:24:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme