Každý má doma nějakou fotku z dovolené, na které je k poznání zajímavé místo. Vytvořte fotoalbum známých míst a vyhrajte krásnou cenu: Dárkové balení čajů PICKWICK v dřevěné kazetě a knížku Zdeněk Pohlreich vaří mezinárodní kuchyni!

travel

Ve čtvrtek bude státní svátek, mnoho z nás si vezme na pátek volno. Rozhodli jsme se uspořádat pro vás pro nadcházející dny poznávací cestovatelskou soutěž, respektive si ji budete tvořit tak trochu samy, milé čtenářky.

Pravidla

Založte fotoalbum (viz návod zde: Jak založit fotoalbum) a nahrajte do něj nejméně tři fotografie známých míst, které jste sama vyfotila. Horní počet fotografií není omezen. Následně vložte do diskuze pod tímto článkem jednu z fotografií (viz návod zde: Jak vložit fotku do diskuze) a odkaz na vámi založené fotoalbum se snímky míst (viz návod zde: Jak vložit odkaz do diskuze). A pak už jen čekejte, jestli někdo vaše místa pozná a napíše to do diskuze jako reakci na váš příspěvek s fotografií a odkazem. Abyste měla šanci na výhru, musí být rozpoznána alespoň dvě místa ve vašem fotoalbu.

Výhra pro fotografku

  • Dárkové balení čajů PICKWICK v dřevěné kazetě a knížku Zdeněk Pohlreich vaří mezinárodní kuchyni!

Ale to není všechno! Pokud nemáte fotky, a přesto chcete s poznávací cestovatelskou soutěží něco vyhrát, máte také šanci. Jedna z hadaček, která správně určí dvě místa kterékoli z fotografek, bude také odměněna...

Výhra pro hadačku

  • Hydratační krém AVON FOOT WORKS a plážové žabky MALIBU.

Soutěž končí ve středu 3. listopadu v 9.00 hodin. Vaše snímky mohou být i z cest po zahraničí.

Návody

Reklama