S manželovými rodiči jsem se seznámila před necelým rokem. Od prvního setkání jsme před sebou nic neskrývali a dobré vztahy máme dodnes.

Stalo se to v jeden horký letní den, který jsem trávila na nudapláži. Deku jsem si rozložila vedle sympaticky vyhlížejícího staršího manželského páru. Když jsem si šla zaplavat, poprosila jsem je, ať trochu dají pozor na mou deku s pár drobnostmi, které jsem na ní zanechala.

Když jsem se vrátila, manželský pár byl pryč (zřejmě ve vodě), a na jejich dece ležel rozprostřen mladý muž. Nejdříve si mě prohlédl od hlavy k patě, a pak mi oznámil, že krom několika podezřele vypadajících veverek, které udatně zahnal, mou deku nic neohrožovalo, a že je mu ctí poznat majitelku tak půvabného hadříku. Předpokládám, že to nebyla narážka na veselý kopretinový potisk s bleděmodrým králíkem uprostřed.

Tak jsem se v jednom dni seznámila se svým manželem i jeho rodiči, s těmi dokonce jako prvními.

Simona


Milá Simono,

musím říct, že seznámit se na nudapláži je zřejmě lepší než se seznámit kdekoli jinde! :) Na ní toho totiž lidé opravdu nemohou mnoho skrýt. :) Díky za zcela letní a inspirativní příspěvek, nechť vám to dlouho vydrží!

Jaké bylo vaše první setkání? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama