Máte pocit, že váš partnerský vztah je v pořádku a najednou se to stane. Vždy se najde pohotová sousedka či nesmazaná zpráva v partnerově telefonu, která vám prozradí, co už možná mnoho lidí kolem vás dávno ví a vy jen podvědomě tušíte. Váš přítel či manžel je vám nevěrný. Téměř všechny ženy dříve či později začne stále více zajímat, kdo je ta, která to všechno zavinila. Každá žena má alespoň malou touhu se pomstít té neznámé, která ukradla její lásku a klid. Hlavní je především nezůstat v nečinnosti.

 

Zvědavost se nevyplácí

 

Klára o tom ví své, po půlročním vztahu si náhodou přečetla nesmazanou zprávu v partnerově telefonu. Díky několika řádkám plných sexuálních návrhů pochopila, že přítelova bývalá partnerka se nyní stala jeho milenkou. "Měla jsem velký vztek a bojovou náladu. Ze všeho nejvíc jsem se chtěla té couře podívat do očí. Poznat ji osobně pro mě bylo najednou důležitější, než vyřešit nejdřív problém s přítelem."

 

Odvážně do "boje"

 

V malém městě se brzy našla známá, která věděla, kde milenka Kláry partnera pracuje. "Ve chvíli, kdy jsem vešla do obchodu, kde dotyčná pracovala jako prodavačka, jsem ji poznala. Věděla jsem jen zhruba, jak má vypadat, ale okamžitě jsem věděla, že je to ona." Klára byla jen krůček od možnosti s tou ženou mluvit a říct jí vše, co si za dlouhou dobu nastřádala v hlavě během mnoha bezesných nocí. "Opravdu jsem chtěla něco udělat, ale ve chvíli, kdy jsme si pohlédly do očí, se odvaha rázem vytratila. Celá jsem se vnitřně rozklepala a bylo pro mě doslova problém odejít z obchodu v klidu."    

Klára se snažila vymazat tvář ženy ze své mysli, ale nedařilo se. O zjištěné nevěře s partnerem nemluvila a doufala, že se časem vše vyřeší. Ale nestalo se tak. Vždy, když se její přítel jen o několik minut zdržel v práci či jinde, okamžitě si vzpomněla na její obličej, postavu či cokoli, co si zapamatovala z jejich krátkého setkání. Žárlivost byla o to větší a přebila i zbývající šanci na fungování vztahu. "Před měsícem jsme se rozešli. Impuls jsem k tomu dala já. On do dnešního dne neví, co je pravou příčinou našeho rozchodu. Netuší, že moje zvědavost mi sebrala veškerou sílu bojovat. Možná už bychom neměli žádnou šanci, ale kdo ví…"

 

Stalo se Vám něco podobného nebo víte o někom, kdo danou situaci řešil jinak? Dá se vůbec v takového situaci zachovat si chladnou hlavu?

Reklama